fitclan

Fitclan Premium: Podpor Fitclan tím, staň sa Premium členom a maj množstvo super benefitov

Fitclan Premium ber v prvom rade ako možnosť podporiť nás a našu prácu. Niekoľko rokov vám prinášame články a informácie, ktoré, dovolíme si tvrdiť, nenájdete nikde inde, pretože nás zaujímajú fakty a veci radi píšeme na rovinu. Na druhej strane sme mysľou otvorení a každý jeden článok píšeme čo najobjektívnejšie. Fitness alebo zdravý životný štýl je neoddeliteľnou súčasťou nášho života a vieme, že ľudia sú v tejto modernej dobe jednoducho opantaní nielen detoxami a rôznymi marketingovými rečičkami a produktami, ale aj informáciami, pri ktorých sa smejeme. Ale smejeme sa často cez slzy.

Nejdeme sa tu ale hrať na srdiečkarov a nejaké rodinkárstvo, ale Fitclan Premium vnímaj naozaj ako podporu toho, čo robíme, no zároveň však nepôjde len o dobrý pocit. Na oplátku ti v špeciálnej Premium sekcii na našom webe budeme prinášať najnovšie poznatky, štúdie, zaujímavosti zo sveta fitness, veci, ktoré sa riešia a rôzne tipy. Veci, z ktorých nerobievame články, ale sledujeme ich, vnímame ich, riadime sa podľa nich a radi študujeme viac do hĺbky. Okrem toho je to niekoľko ďalších benefitov, od zliav, predpredaju lístkov na naše semináre, progress sheet a podobne.

Fitclan Premium v skratke

– Podporíš Fitclan
– Získaš prístup do Premium sekcie, kde budeme prinášať to najnovšie, to najzaujímavejšie a najviac relevantné zo sveta fitness. Odkazy na štúdie s vysvetlením, naše tréningové tipy, tipy z oblasti stravovania, vychytávky, nové informácie, ktoré sa do našich dostanú len ťažko
– Premium zľavy na všetko vo Fitclan Shope
– Premium Progress sheet (prepracovaný dokument na zaznamenávanie progresu)
– Premium Q&A (otázky a odpovede) + zákulisné informácie
– Vieš ako prvý a predpredaj! (možnosť predpredaja lístkov na naše offline a online eventy, keďže sa lístky vypredávajú veľmi rýchlo, navyše s výrazne nižšou cenou)
– Premium kredity (zľavy u partnerov našich seminárov – pripravujeme)
– Fixná opakovaná čiastka 2,99 € na 1 mesiac (stŕhať sa bude každý mesiac v deň 1. zaplatenia, táto čiastka je maximálna)
– Za sumu približne dvoch kávičiek mesačne dobrovoľne podporíš našu prácu, čo ti pomáha žiť zdravšie, šetriť peniaze na nezmysloch, napredovať a svoj progres deň čo deň zefektívňovať
– Komunikácia bude prebiehať cez Premium sekciu na tomto webe, kde nám môžete napísať a v prípade nejasností či zrušenia členstva vo Fitclan Premium nás môžete kontaktovať na sluzby@fitclan.sk
– Premium môžeš kedykoľvek zrušiť a neviažeš sa.

Ďalšie náležitosti:

– Objednaním služby súhlasíš so založením a parametrami opakovanej platby a s uložením platobných údajov na strane platobnej brány GoPay. GoPay s údajmi nakladá podľa medzinárodného bezpečnostného štandardu PCI-DSS Level 1 (ide o najvyššiu úroveň dátovej bezpečnosti vo finančnom sektore). Sumu za Premium prosím neuhrádzajte ručným prevodom.

 

 

 

 

Zdieľaj kvalitný obsah ďalej

0Shares

Napíš komentár

Simon Kopunec
Kedysi som trávil dni (niekedy aj noci) na serveroch Call of Duty. Dnes je to posilka a evidence-based svet výživy/zdravia. Založil som Fitclan a s celým tímom sa ti snažíme pomôcť na ceste za lepším, zdravším a úspešnejším ja. Samozrejme bez mýtov, bullshitu, a tak, aby si si užíval(a) celý ten proces.