fitclan

Fitclan Premium: Možnosť, ako podporíš Fitclan tím a staneš sa Premium členom s množstvom super výhod

Fitclan Premium ber v prvom rade ako možnosť podporiť nás a našu prácu. Niekoľko rokov vám prinášame články a informácie, ktoré, dovolíme si tvrdiť, nenájdete nikde inde, pretože nás zaujímajú fakty a veci radi píšeme na rovinu. Na druhej strane sme mysľou otvorení a každý jeden článok píšeme čo najobjektívnejšie. Fitness alebo zdravý životný štýl je neoddeliteľnou súčasťou nášho života a vieme, že ľudia sú v tejto modernej dobe jednoducho opantaní nielen detoxami a rôznymi marketingovými rečičkami a produktami, ale aj informáciami, pri ktorých sa smejeme. Ale smejeme sa často cez slzy.

Nejdeme sa tu ale hrať na srdiečkarov a nejaké rodinkárstvo, ale Fitclan Premium vnímaj naozaj ako podporu toho, čo robíme, no zároveň však nepôjde len o dobrý pocit. Na oplátku ti v špeciálnej Premium sekcii na našom webe budeme prinášať najnovšie poznatky, štúdie, zaujímavosti zo sveta fitness, veci, ktoré sa riešia a rôzne tipy. Veci, z ktorých nerobievame články, ale sledujeme ich, vnímame ich, riadime sa podľa nich a radi študujeme viac do hĺbky.

Fitclan Premium v skratke:

– Podporíš Fitclan
– Nadobudneš prístup do Premium sekcie, kde budeme prinášať to najnovšie, to najzaujímavejšie a najviac relevantné zo sveta fitness. Odkazy na štúdie s vysvetlením, naše tréningové tipy, tipy z oblasti stravovania, vychytávky, diskusia, nové informácie, ktoré sa do našich dostanú len ťažko
– Premium bude mať postupné výhody, keďže chystáme veľa vecí
– Fixná opakovaná čiastka 2,99 € na jeden mesiac (stŕhať sa bude každý mesiac v deň prvého zaplatenia, táto čiastka je maximálna)
– Za sumu približne dvoch kávičiek mesačne dobrovoľne podporíš našu prácu, čo ti pomáha žiť zdravšie, šetriť peniaze na nezmysloch, napredovať a svoj progres deň čo deň zefektívňovať
– Komunikácia bude prebiehať cez spomínanú Premium sekciu na tomto webe, kde nám môžete napísať a v prípade nejasností či zrušenia členstva vo Fitclan Premium nás môžete kontaktovať na sluzby@fitclan.sk

Ďalšie náležitosti:

– Objednaním služby súhlasíš so založením a parametrami opakovanej platby a s uložením platobných údajov na strane platobnej brány GoPay. GoPay s údajmi nakladá podľa medzinárodného bezpečnostného štandardu PCI-DSS Level 1 (ide o najvyššiu úroveň dátovej bezpečnosti vo finančnom sektore). Sumu za Premium prosím neuhrádzajte inak, než cez tento formulár.

 

 

 

 


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho priateľom

Napíš komentár

Simon Kopunec
Som zakladateľ Fitclanu a coach. Rád priaznivcov fitness vzdelávam tak, aby faktami, vedou i praxou podložené informácie získali ľudským, zrozumiteľným a objektívnym spôsobom. Ako coach pomáham ľuďom na ceste za zdravším, krajším a viac fit životom bez zbytočných mýtov a marketingových žvástov.
Tumblr