fitclan

Fitclan Premium: Podpor Fitclan tím, staň sa Premium členom a maj množstvo super benefitov

Fitclan Premium ber v prvom rade ako možnosť podporiť nás a našu prácu. Niekoľko rokov vám prinášame články a informácie, ktoré, dovolíme si tvrdiť, nenájdete nikde inde, pretože nás zaujímajú fakty a veci radi píšeme na rovinu. Na druhej strane sme mysľou otvorení a každý jeden článok píšeme čo najobjektívnejšie. Fitness alebo zdravý životný štýl je neoddeliteľnou súčasťou nášho života a vieme, že ľudia sú v tejto modernej dobe jednoducho opantaní nielen detoxami a rôznymi marketingovými rečičkami a produktami, ale aj informáciami, pri ktorých sa smejeme. Ale smejeme sa často cez slzy.

Nejdeme sa tu ale hrať na srdiečkarov a nejaké rodinkárstvo, ale Fitclan Premium vnímaj naozaj ako podporu toho, čo robíme, no zároveň však nepôjde len o dobrý pocit. Na oplátku ti v špeciálnej Premium sekcii na našom webe budeme prinášať najnovšie poznatky, štúdie, zaujímavosti zo sveta fitness, veci, ktoré sa riešia a rôzne tipy. Veci, z ktorých nerobievame články, ale sledujeme ich, vnímame ich, riadime sa podľa nich a radi študujeme viac do hĺbky. Okrem toho je to niekoľko ďalších benefitov, od zliav, predpredaju lístkov na naše semináre, progress sheet a podobne.

Fitclan Premium v skratke

– Podporíš Fitclan
– Získaš prístup do Premium sekcie, kde budeme prinášať to najnovšie, to najzaujímavejšie a najviac relevantné zo sveta fitness. Odkazy na štúdie s vysvetlením, naše tréningové tipy, tipy z oblasti stravovania, vychytávky, nové informácie, ktoré sa do našich dostanú len ťažko
– Premium zľavy na všetko vo Fitclan Shope
– Premium Progress sheet (prepracovaný dokument na zaznamenávanie progresu)
– Premium Q&A (otázky a odpovede) + zákulisné informácie
– Vieš ako prvý a predpredaj! (možnosť predpredaja lístkov na naše offline a online eventy, keďže sa lístky vypredávajú veľmi rýchlo, navyše s výrazne nižšou cenou)
– Premium kredity (zľavy u partnerov našich seminárov – pripravujeme)
– Fixná opakovaná čiastka 2,99 € na 1 mesiac (stŕhať sa bude každý mesiac v deň 1. zaplatenia, táto čiastka je maximálna)
– Za sumu približne dvoch kávičiek mesačne dobrovoľne podporíš našu prácu, čo ti pomáha žiť zdravšie, šetriť peniaze na nezmysloch, napredovať a svoj progres deň čo deň zefektívňovať
– Komunikácia bude prebiehať cez Premium sekciu na tomto webe, kde nám môžete napísať a v prípade nejasností či zrušenia členstva vo Fitclan Premium nás môžete kontaktovať na sluzby@fitclan.sk
– Premium môžeš kedykoľvek zrušiť a neviažeš sa.

Ďalšie náležitosti:

– Objednaním služby súhlasíš so založením a parametrami opakovanej platby a s uložením platobných údajov na strane platobnej brány GoPay. GoPay s údajmi nakladá podľa medzinárodného bezpečnostného štandardu PCI-DSS Level 1 (ide o najvyššiu úroveň dátovej bezpečnosti vo finančnom sektore). Sumu za Premium prosím neuhrádzajte ručným prevodom.

 

 

 

 

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho

Staň sa Premium člen a získaš prístup k 230+ novým článkom, zľavy nielen na naše semináre/webináre a ďalšie výhody.

REGISTROVAŤ

Napíš komentár

Simon Kopunec
Kedysi som trávil dni (niekedy aj noci) na serveroch Call of Duty. Dnes je to posilka a evidence-based svet výživy/zdravia. Založil som Fitclan a s celým tímom sa ti snažíme pomôcť na ceste za lepším, zdravším a úspešnejším ja. Samozrejme bez mýtov, bullshitu, a tak, aby si si užíval(a) celý ten proces.