Freefitclan

Štartujeme webináre! Na Fitclan dvoj-webinár pre ženy sa už môžeš zaregistrovať

Naposledy sa náš webinár pre ženy vypredal celkom rýchlo a tento rok sme ho tu mali iba raz. To sa mení, dvoj-seminár pre ženy je späť aj v roku 2021 a či si žena, tréner, coach alebo chceš mať len evidence-based informácie podané čo najviac prakticky, je čas sa zaregistrovať. Obe časti tohto webinári ti dajú viac, ako mesiace a mesiace samovzdelávania, keďže tu máme pokryté všetko, hlavne to najpodstatnejšie na ceste za progresom. Fyzickým aj duševným. Opakovať sa tento rok už nebude.

WEBINÁR MÁ 2 ČASTI (viď obrázok) – Odporúčame zaregistrovať sa na obeAk ti nepôjde registrácia z mobilu, tu je alternatíva:
REGISTROVAŤ na 1. ČASŤ  /// REGISTROVAŤ na 2.ČASŤ

Info:

  • Kedy: 25.9. prvá časť a 26.9. druhá časť
  • Kde: kdekoľvek – online, z pohodlia domova – webinár
  • Cena: 16 € prvá časť, 16 € druhá časť (ak si Premium člen, zľavu si mal v maile)
  • Obsadené: 150/150 vypredané
  • Záznam bude dostupný týždeň po webinári (tzv. nemusíš tu byť, ak ti dátum a čas nevyhovuje, ale musíš sa registrovať)

O čom bude webinár – 1. ČASŤ

Preberieme si všetko podstatné o menštruačnom cykle vrátane jeho dysfunkcií či straty. To je síce nepríjemná, ale veľmi dôležitá téma z hľadiska zdravia každej ženy. Pozrieme sa na fyziologické, ale aj psychologické faktory, ktoré ti môžu pomôcť, preberieme antikoncepciu (tabletky) či energetickú dostupnosť a body image. K téme rozhodne patrí aj stravovanie, takže čakaj usmernenia aj pri výžive a doplnkoch výživy.

O čom bude webinár – 2. ČASŤ

V nadväznosti na prvú časť budeme pokračovať so základnými princípmi tréningu. Ďalej si preberieme kardio cvičenie, ale aj silové cvičenie. Nasledovať bude rozdelenie a príklady v rámci tréningov, ale aj cvikov. Pripravili sme si pre teba niekoľko tabuliek a praktických ukážok, aby si ich mohla využiť a inšpirovať sa pri robení progresu.

____
Návod k registrácii, ak nieto nie je kamoš s technikou :)

1. Klikneš na “REGISTROVAŤ
2. Vyplníš údaje vo formulári a zaplatíš lístok, potom čakáš na automatické presmerovanie
3. Počkáš, kým sa ti po zaplatení automaticky načíta stránka o registrácii na webinár (ak tento krok omylom pokazíš, do mailu o potvrdení platby ti príde odkaz na danú stránku)
4. Vyplníš na nej meno + email a klikneš na “Dokončiť registráciu”
5. Vyskočí ti stránka s odkazom a heslom, to si uložíš a čakáš na webinár(e).

Predplať si Premium členstvo a získaj prístup k ďalším 290+ článkom, zľavám
na naše eventy, u našich partnerov, možnosť Q&A a ďalšie exkluzívne výhody.

PREDPLATIŤ PREMIUM

Napíš komentár

Simon Kopunec
Kedysi som trávil dni (niekedy aj noci) na serveroch Call of Duty. Dnes je to posilka a evidence-based svet výživy/zdravia. Založil som Fitclan a s celým tímom sa ti snažíme pomôcť na ceste za lepším, zdravším a úspešnejším ja. Samozrejme bez mýtov, bullshitu, a tak, aby si si užíval(a) celý ten proces.