Freefitclan

Ďakujeme a želáme vám krásny rok 2020! Čo všetko sa udialo a aké máme ďalšie plány?

Blíži sa koniec roka 2019, ktorý bol v znamení progresu, podobne, ako ten predchádzajúci. Čo všetko sa udialo a čo plánujeme v tom nasledujúcom?

SHOP

Vo februári sme spustili Fitclan Shop, dnes hlásime vyše 950 objednávok! Začali sme s tričkami, no vždy sme chceli kvalitné oblečenie a 100-percentné glute bands na cvičenie. Po 3/4 roku práce a vychytávania detailov sa nám podarilo sfinalizovať aj legíny a podarilo sa vytvoriť aj spomínané glute bands, ktoré sú top. Uberáme sa cestou netlačiť logo na basic oblečenie z katalógu a nazývať to merch, ale chceme produkovať oblečenie a iné veci, pri ktorých si sami riešime strih, materiál a celkovú kvalitu. Síce je to finančne a hlavne časovo náročnejšie, ale dať logo na nejakú katalógovú vec dokáže každý. My chceme byť niekde inde, kvalitou, štýlom, prezentáciou. Nechceme si rozhodne „pokaziť“ značku tým, že sa ti veci rozpadnú po dvoch praniach a glute bands po pol roku rozgajdajú. Na 2020 máme v pláne novinky a myslíme, že všetko, čo vydáme, sa stane jednou z najobľúbenejších vecí či pomôcok na nosenie/trénovanie, ktoré máš v šatníku či v taške do posilky. Pracujeme na nových verziách tričiek s elastánom, na nových farbách legín či na mikinách. Chce to čas, ale bude to stáť za to!•

APLIKÁCIA

Na konci februára vyšla naša aplikácia na smartfóny (iOS), ktorá uľahčuje prezeranie Fitclan článkov, má pár cool funkcií navyše a neustále sa budeme snažiť ju zlepšovať a aktualizovať. Nielen samotné featury, ale aj našu kalkulačku energetického výdaja, ktorú máme v aplikácii. V auguste sa rovnakej firme, teda chalanom z DEVELOGY, podarilo sfinalizovať aj Android verziu, a tak to máme komplet! Viac o našej apke sa dozvieš v článku.

SEMINÁRE

Tento rok ich bolo pomenej (práve kvôli práci na iných veciach). Jeden bratislavský seminár Taktický prístup ku strave a kalóriám v marci, ktorý zlomil 4 rekordy a druhý, respektíve tretí (dvoj-seminár) v Trnave, kde sme ku strave pridali aj Systematický prístup k tréningu, ktorý, ako sme predpokladali, zožal úspech a budeme s ním pokračovať. Na rok 2020 chystáme seminárov viac! A samozrejme budeme pokračovať práve s našimi dvoj-seminármi, aby si super víkend zažil aj ty. Ďalší dvoj-seminár bude v Prahe a Premium užívatelia budú vedieť detaily ako prví, no ak Premium užívateľ nie si, neboj, infošky sa ti ujdú, ale či aj lístky, to záleží na tvojej rýchlosti, keď oznámime, kedy budú v predaji. Spomenúť musíme aj pozvanie od Institutu Moderní Výživy, kde sme na medzinárodnej konferencii odprezentovali tému kalorického výdaja v Ostrave. Ďakujeme za túto možnosť. Opakujeme, v roku 2020 bude seminárov viac a dočkajú sa ľudia od Prahy až po Košice.

A radi by sme oživili aj webináre! Jeden skvelý sme tu už mali, týkal sa energetického výdaja a v roku 2020 budú ďalšie. Veríme, že keď nemôžeš prísť na seminár alebo sa ti neujde lístok, uvidíme sa aspoň online pri niektorej zaujímavej téme, ktorú na webinári poriadne vyžmýkame!

PREMIUM v.2

V júni sme vylepšili Fitclan Premium. Je viac automatizované, efektívnejšie, jednoduchšie. A cena samozrejme zostala, symbolických 2.99 € (77 CZK) mesačne. Takto podporíš náš tím, ale zároveň získaš kopec benefitov. Lístky so zľavou v predpredaji na naše eventy, zľavy na všetko vo Fitclan Shope, dokument na zaznamenávanie progresu či kopec prémiových článkov. Ak náš podporíš, budeme ti vďační!

PODCAST

Ten sme chceli začať riešiť asi 3 roky dozadu, kedy na Slovensku pojem podcast ani nebol moc známy. Nanešťastie, veľa práce na seminároch a kopec ďalších povinností potlačilo podcasty na druhú koľaj. To sa ale v októbri 2019 zmenilo. Vznikol fitness podcast, ktorý osedlal popredné priečky na Apple Podcasts či Spotify vo svojej kategórii, ale objavil sa aj medzi top podcastmi vôbec. A za to ďakujeme tebe! Že počúvaš, ze v apke Podcasty na iPhone hodnotíš piatimi hviezdičkami a že si nás vždy rád naladíš. Baví nás to, pokračujeme ďalej a v roku 2020 čakaj kopec ďalších tém.

COACHING

Tu sa moc nezmenilo, no stále pomáhame ľuďom, stále funguje náš Online Coaching a stále si myslíme, že to je jedna z najlepších investícii do seba, svojho zdravia. Príkladom je množstvo referencií od ľudí, ktorí s nami už spolupracovali. V 2020 pokračujeme ďalej, aby bolo viac ľudí, ktorí si povedia, že sa im zlepšil život vďaka Fitclanu.

Ako vidíš, bolo toho mnoho, a to nerátame desiatky vynikajúcich evidence-based článkov, stovky príspevkov na Instagrame a Facebooku. Fitclan ide hore a to len a len vďaka vám. Vďaka ľuďom, ktorých zaujíma pravda, chcú počuť relevantné informácie, chcú, aby objektivita, rozum, ľudskosť a veda zvíťazila nad šarlatánmi. Fitclan je maličký tím, ale s veľkými ambíciami a chuťou zlepšovať fitness scénu k lepšiemu. Podpor nás prečítaním článku, zdieľaním, premium účtom, príď na náš seminár, čokoľvek. Aj takto sa totiž buduje fitness web, ktorému môžeš veriť a ktorý už dávno nie je iba webom, ale komunitou, ktorá je hladná po progrese. Želáme ti veľa úspechov v roku 2020!

Predplať si Premium členstvo a získaj prístup k ďalším 290+ článkom, zľavám
na naše eventy, u našich partnerov, možnosť Q&A a ďalšie exkluzívne výhody.

PREDPLATIŤ PREMIUM

Napíš komentár

Simon Kopunec
Kedysi som trávil dni (niekedy aj noci) na serveroch Call of Duty. Dnes je to posilka a evidence-based svet výživy/zdravia. Založil som Fitclan a s celým tímom sa ti snažíme pomôcť na ceste za lepším, zdravším a úspešnejším ja. Samozrejme bez mýtov, bullshitu, a tak, aby si si užíval(a) celý ten proces.