foto: Marcel Dorušinec
Freefitclan

Fitclan Tumbler: Na (home) office, lockdown tréningy vonku aj na túru na Gerlachovský štít

Na (home) office, lockdown tréningy vonku aj na túru na Gerlachovský štít. Na tekutý suvenírček z vianočných trhov vo Viedni aj mojito z plážového baru – proti gustu žiaden dišputát. Fitclan termoska nesúdi! Len robí svoju prácu. Udrží akúkoľvek tekutinu nielen bezchybne vo vnútri fľaše, ale zároveň aj studenú/teplú. Vyliaty suvenír v batôžku nechceme nikto a správať sa k termoske ako k Jej Veličenstvu tiež nie – táto termoska niečo vydrží, nesťažuje si a maká, rovnako ako ty.

Vieme, že mnohí naši fanúšikovia nie sú zameraní zásadne na cvičenie s činkami, ale aj na túry, výlety do prírody, stanovačky a iné formy aktívneho oddychu. Preto ti predstavujeme nový produkt, ktorý je udržateľný a ešte k tomu fakt hot. A cold. Podľa výberu. Udrží ti totiž tekutinu dlhé hodiny (až do 24 hodín) teplú, ak si chceš užiť dobrú kávu o pár hodín neskôr, ako si ju spravíš. Alebo čaj. Radšej si chceš užiť niečo osviežujúce po dlhom výšľape? Easy. Užiješ si výhľad, otvoríš Fitclan tumbler a aj po šiestich hodinách piješ fresh nápoj, po ktorom len odfrkneš “uahmaaaa”. No dobre, to znie ako indiánsky pokrik, ale poznáš ten pocit po poriadnom osviežení. A ozaj, kebyže robíme dvojito-zaslepený výskum, výsledky sú také, že ľudia nevedia, či pijú z obúbeného pohára alebo z Fitclan termosky. Tak komfortné pitie, po celom obvode.

V troch farbách: cream / robusta / cabernet

foto: Marcel Dorušinec

Ak by sme to mali zthrnúť do bodov, tak:

  • Nepretečie (100 % leak proof) a niečo vydrží (stainless steel s matnou úpravou zvonku)
  • Komfortné pitie po celom obvode termosky ako z pohára
  • Tekutina bude do 6 hodín stále nad 70 stupňov a v chlade do 6 hodín pod 5 stupňov
  • Ohrieva a ochladzuje nápoj až do 24 hodín
  • Objem 500 ml
  • 21.2 cm x 6.8 cm x 22 ø 5.5 cm (čiže áno, aj do auta, aj na stôl, aj do bike košíčka)
  • BPA free
foto: Marcel Dorušinec
foto: Marcel Dorušinec
foto: Marcel Dorušinec

Fitclan Tumbler kúpiš v našom shope.

Premium členovia majú na všetko v shope zľavu a výnimkou nie je ani Fitclan Tumbler, ktorý je za 23,9 €.

Predplať si Premium členstvo a získaj prístup k ďalším 290+ článkom, zľavám
na naše eventy, u našich partnerov, možnosť Q&A a ďalšie exkluzívne výhody.

PREDPLATIŤ PREMIUM

Napíš komentár

Simon Kopunec
Kedysi som trávil dni (niekedy aj noci) na serveroch Call of Duty. Dnes je to posilka a evidence-based svet výživy/zdravia. Založil som Fitclan a s celým tímom sa ti snažíme pomôcť na ceste za lepším, zdravším a úspešnejším ja. Samozrejme bez mýtov, bullshitu, a tak, aby si si užíval(a) celý ten proces.