Freefitclan

Je tu Fitclan Premium v.2. Čo všetko je nové, čo zostáva a čo chystáme?

Keď sleduješ našu prácu a obsah šíriš ďalej, to je skvelé. Jedným zdieľaním príspevku možno nevedomky zmeníš život kamošovi, ktorého máš vo friend liste. Ale projekt Fitclan môžeš podporiť aj inak, než čítaním a zdieľaním. Či už tým, že prídeš na náš seminár (chystáme niečo veľké na jeseň!), kde sa ti možno zmení život, alebo si kúpiš niečo z Fitclan Shopu. No a potom je tu Premium členstvo.

Premium vzniklo v prvom rade ako podpora Fitclanu. Sleduješ nás, pomohli sme ti a aj vďaka nám si na úplne inom leveli? 2.99 € (77 Kč) mesačne za Premium je pre teba možno malá čiastka, no pre nás obrovský symbol vďaky a ocenenia, pričom ich využívame na rozvoj a skvalitnenie webu, obsahu, appky, platené subscriptions na vedeckých portáloch a podobne. Je to cena asi dvoch kávičiek a dvojeurovku za ten mesiac pravdepodobne minieš, ani nevieš ako. Takto nielenže podporíš Fitclan, čo ti pomáha žiť zdravšie, šetriť peniaze a mať krajší život plný progresu, ale načerpáš aj super benefity.

zdroj: fitclan

Premium sekcia na webe mala svoje muchy a rozhodli sme sa investovať do jej rozvoja. A je to tu!

Čo je nové?

AUTOMATICKÝ PRÍSTUP

Pre sprístupnenie článku už nemusíš každý raz zadávať e-mail. Bolo to celkom otravné, vieme. Teraz sa stačí prihlásiť na web do Premium (alebo skrz niektorý z článkov v sekcii) a prístup máš automaticky k celej sekcii.

VLASTNÝ PREMIUM ÚČET

Zlepšili sme bezpečnosť, takže okrem e-mailu máš aj svoje vlastné heslo do Premium sekcie na webe (aplikácia na mobil funguje nezávisle od webového rozhrania).

AUTOMATICKÉ ZĽAVY

Ako Premium člen už nemusíš písať zľavové kódy v našom Shope. Zľavy máš nahodené automaticky. Tým ani nemusíš sledovať maily a kontrolovať, či sa kód zmenil a aký je ten aktuálny.

FITCLAN PREMIUM PROGRESS SHEET

Ako Premium člen získavaš náš nový progress sheet prepracovaný dokument na zaznamenávanie svojho progresu, ktorý je spárovateľný aj s tvojím účtom na MyFitnessPal. Prístupný bude v najbližšom maile, ktorý ťa bude informovať o úspešnom zaplatení za Premium.

PAYPAL

Možnosť platby okrem karty aj cez PayPal. To ocenia najmä fanúšikovia žijúci v zahraničí, ktorým niektoré druhy kariet mohli občas robiť problémy.

 

Zľavu vo Fitclan Shope máš po prihlásení automatickú

zdroj: fitclan

Čo zostáva?

Všetko ostatné!

PREMIUM OBSAH                                   

Prístup k exkluzívnemu obsahu navyše, kde nájdeš mini-články, výživové a tréningové rady, tipy, štúdie či aktuality.

ZĽAVY A BONUSY

Ušetríš! Fitclan Merch (naše oblečenie), semináre, webináre či ďalšie pripravované veci. Na všetko budeš mať vždy Premium zľavu.

BUDEŠ VEDIEŤ AKO PRVÝ

Fitclan seminár, webinár, nejaká iná akcia či zákulisie Fitclanu? Dozvieš sa to ako prvý s možnosťou predpredaja vstupenky, keďže eventy sa vypredávajú do pár desiatok minút.

PODPORÍŠ NAŠU PRÁCU

Asi to nie je na počudovanie, ale aj my z niečoho musíme žiť. Ako sme písali vyššie, tvoja podpora, naša radosť a zároveň vieš, že si okrem načerpaných benefitov dal peniaze niekde, sa sa využijú rozumne a na neustále budovanie Fitclanu.

Obsah v Premium je rôzny. Od tipov, štúdií, menších článkov, až po aktuálne info zo sveta výživy a tréningov

3 nutrične hodnotné nátierky, ktoré ti k pečivu doručia super chuť za málo kalórií

Ako riešiť stravu pri zranení #1: Kalórie, makroživiny a mikroživiny

Čo ešte plánujeme?

PREMIUM Q&A

Pravidelne budeme odpovedať audio nahrávkou na najčastejšie otázky.

AUDIO OBSAH

Nemáš aktuálne čas čítať alebo šoféruješ? Pribudnú zvukové verzie článkov a v rámci toho si budeme rozprávať evidence-based obsah týkajúci sa tréningov, výživy, zdravia.

KREDITY

Pripravujeme aj kredity/zľavy na nákup u partnerov, ktorí podporujú semináre. Uvidíme, ako nastavíme podmienky spolupráce, no v zásade pôjde bonus len pre teba. Jednoducho znova ušetríš, ak budeš mať chuť kúpiť si niečo od firiem, ktoré sme si vybrali v rámci podpory našich seminárov.

Viac informácií máme ešte vo všeobecnom článku o Premium. Budeme radi, ak sa staneš súčasťou Fitclan Premium komunity aj ty :)

Prípadne rovno navštív FITCLAN PREMIUM sekciu.

Predplať si Premium členstvo a získaj prístup k ďalším 290+ článkom, zľavám
na naše eventy, u našich partnerov, možnosť Q&A a ďalšie exkluzívne výhody.

PREDPLATIŤ PREMIUM

Napíš komentár

Simon Kopunec
Kedysi som trávil dni (niekedy aj noci) na serveroch Call of Duty. Dnes je to posilka a evidence-based svet výživy/zdravia. Založil som Fitclan a s celým tímom sa ti snažíme pomôcť na ceste za lepším, zdravším a úspešnejším ja. Samozrejme bez mýtov, bullshitu, a tak, aby si si užíval(a) celý ten proces.