fitclan

Načerpaj úžasnú atmosféru z Fitclan seminára. Takto to vyzeralo na našej najväčšej akcii (Video)

Sú 2 skupiny ľudí. Tí, ktorí Fitclan dvoj-seminár pred dvoma týždňami zažili a tí, ktorí sa ukrátili o možnosť, ako sa stretnúť s Fitclan tímom naživo, zažiť brutálny víkend a nasávať evidence-based informácie viac ako 10 hodín. Avšak, či si na seminári bol alebo nie, máme tu video, ktoré ti buď pripomenie, aké to bolo super alebo ti umožní načerpať atmosféru, ktorú sme 2. a 3.11.2019 zažívali v Trnave na dvoj-seminári Taktický prístup ku strave a kalóriám + Systematický prístup k tréningu. A ak by si rád videl aj fotky, fotoreport nájdeš na tomto odkaze.

Extrémne rýchlo vypredaný, najväčší, úžasný a náš tím posúvajúci vpred. Aj takéto prívlastky by sme mohli dať víkendu, ktorý posunul level. A kedy bude ďalší? Pýtajú sa mnohí. Zatiaľ ti neprezradíme presný dátum, ale aj na základe nápovedy, ktorú nájdeš na našej podstránke o seminároch, asi už vieš, čo vymyslíme a kde sa opäť stretneme :) A my už sa tešíme!

Video natočil a kompletne spracoval Denis Konečný (@dennyfinite)


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho priateľom

Napíš komentár

Simon Kopunec
Som zakladateľ Fitclanu a coach. Rád priaznivcov fitness vzdelávam tak, aby faktami, vedou i praxou podložené informácie získali ľudským, zrozumiteľným a objektívnym spôsobom. Ako coach pomáham ľuďom na ceste za zdravším, krajším a viac fit životom bez zbytočných mýtov a marketingových žvástov.