Freefitclan

Odoberaj Fitclan YouTube! Prvý fitness evidence-based video obsah na Slovensku, kde sa dozvieš pravdu a dáš zbohom mýtom

Viac ako štyri roky vám prinášame kvalitné články založené na vede i praxi, brutálne dobré recepty, nechýbajú skvelé príspevky na našom Instagrame, za sebou máme niekoľko seminárov a ako vy sami hovoríte, sú fitness eventom, ktorý by mal navštíviť každý fanúšik zdravého životného štýlu. Okrem toho vám prinášame krátke štúdie, zaujímavosti, tipy a informácie v našej Premium sekcii a pre tých, ktorí hľadajú top coaching na Slovensku, či už z oblasti stravy alebo tréningu, je tu ten náš, kde nám svoj fitness život dali do rúk stovky z vás a stálo to za to! Čo chýba? Viac videí!

Preto sme sa rozhodli, že náš YouTube kanál oživíme video obsahom. Nepravidelne vám plánujeme prinášať videá na rôzne témy o stravovaní či tréningoch a veríme, že do budúcna to nezostane len pri tom, ale zapracujeme aj na tréningových tipoch a podobnom obsahu.

Po prvom videu o diétach sme obdržali super feedback, preto som sa rozhodol, že podobne ladenými videami budem náš YouTube zapĺňať pravidelnejšie.

Druhé video je čerstvé a pokrýva populárny detox! Prešli sme si nielen detoxikačný produkty, ale i detoxikačné diéty.

 

Pre návrhy a feedback pokojne využi koment sekciu, prípadne mi napíš na simon@fitclan.sk. Videá nie sú natáčané najlepšou kamerou a ani s najlepším strihom a postprodukciou, ale o to viac nám pôjde o obsah.

Predplať si Premium členstvo a získaj prístup k ďalším 290+ článkom, zľavám
na naše eventy, u našich partnerov, možnosť Q&A a ďalšie exkluzívne výhody.

PREDPLATIŤ PREMIUM

Napíš komentár

Simon Kopunec
Kedysi som trávil dni (niekedy aj noci) na serveroch Call of Duty. Dnes je to posilka a evidence-based svet výživy/zdravia. Založil som Fitclan a s celým tímom sa ti snažíme pomôcť na ceste za lepším, zdravším a úspešnejším ja. Samozrejme bez mýtov, bullshitu, a tak, aby si si užíval(a) celý ten proces.