Freefitclan

Okúzľujúce a lákavé, presne ako vesmír. Fitclan legíny Universe, no aj perfektné Glute Bands sú tu!

Vyše trištvrte roka aktívnej a intenzívnej práce, no výsledok sa dostavil. Predstavujeme ti Fitclan legíny z kolekcie Universe. Okúzľujúce a lákavé, presne ako vesmír. Dostupné sú v troch farbách: DEEP GALAXY, MOON, EMPTY SPACE. Všetky 3 krásne, ktoré podčiarkujú kvalitu legín. Vysoký pás, žiadne padanie, vydržia ťažké tréningy, HIITko či bežné celodenné nosenie po meste. Nebude ti vidno až do žalúdka, keď sa v nich spotíš, ako u niektorých značiek. Drepovať môžeš bez mikiny okolo zadku aj vo farebnom spodnom prádle. Nepríjemný camel toe nehrozí a na oboch stranách je nenápadný vačok. Dbali sme pri vývoji na všetky aspekty a sme hrdí na to, čo sa nám podarilo. Fitclan legíny Universe. Tvoje nové obľúbené legíny, ktoré kvalitou, strihom, materiálom a pohodlím hravo predbehnú popredné značky.

zdroj: Jana Matúšová

Veríme, že tá práca na nich stála za to a zamiluješ si ich. V májovej časti seriálu Zo zákulisia Fitclanu v našej Premium sekcii sme písali o tom, ako dúfame, že to do konca roka 2019 stíhame a hľa! Je to tu.

Fitclan Universe legíny v skratke:

  • Tvoje nové obľúbené legíny v spleti 3 materiálov – nylon, polyester, spandex
  • Vysoký pevný pás
  • Žiadne padanie
  • Nepresvitajú a nerobia camel toe
  • Na oboch stranách nenápadný vačok

No okrem toho sme potajomky pracovali aj na niečom ďalšom. Fitclan Glute Bands! Je pre začiatočníkov, ale i elitných športovcov. Slúži totiž ako pomôcka na domáce cvičenie, aktiváciu a spevnenie svalov zadku, ale tiež na zmiernenie kolenného valgusu, zvýšenie sily, funkcie gluteálov a celkový rozvoj svalstva spodnej časti tela. Fitclan Glute Band môžeš využívať pri drepoch, rôznych variantoch mostíku, pri hip thrustoch, leg presse, mŕtvych ťahoch a pri akýkoľvek cvikoch, kde sa využíva abdukcia. O tom však máme viac info v e-booku, ktorý dostaneš zadarmo, ak si objednáš set gúm (set = 3 kusy gúm vo veľkosti S, M, L pre rôzne účely/cviky). A ako bonus dostaneš aj vrecúško na ne.

zdroj: Jana Matúšová

Fitclan Glute Bands v skratke:

  • Pri kúpe celého setu (3 gumy – veľkosti S, M, L) zadarmo e-book a vrecúško
  • Super kvalita, aby guma držala dlhodobo svoju pevnosť a zvládla množstvo tréningov
  • 2 viacnásobne prešité anti-slip časti, ktoré zabezpečujú, aby sa guma nešmýkala pri používaní
  • 3 veľkosti pre rôzne účely, cviky

 

Viac informácií aj fotiek nájdeš v našom Shope. A čaká ťa tam aj ďalšie prekvapenie :)

Predplať si Premium členstvo a získaj prístup k ďalším 290+ článkom, zľavám
na naše eventy, u našich partnerov, možnosť Q&A a ďalšie exkluzívne výhody.

PREDPLATIŤ PREMIUM

Napíš komentár

Simon Kopunec
Kedysi som trávil dni (niekedy aj noci) na serveroch Call of Duty. Dnes je to posilka a evidence-based svet výživy/zdravia. Založil som Fitclan a s celým tímom sa ti snažíme pomôcť na ceste za lepším, zdravším a úspešnejším ja. Samozrejme bez mýtov, bullshitu, a tak, aby si si užíval(a) celý ten proces.