Freefitclan

Prvý Fitclan seminár v tomto roku je za nami a aj vaše osobné poďakovania, že sme vám zmenili život, nás ženú vpred

S kolegom Vilom sme rozmýšľali, kde odpálime naše semináre tento rok. V októbri a novembri 2017 sme sa presvedčili, že jednoducho už zase musíme! Taktický prístup ku strave a kalóriám zažil veľký úspech a váš feedback, zoznámenie sa osobne s mnohými fanúšikmi, radosť, satisfakcia, vďaka a skvelá atmosféra sú prvkami, ktoré sme jednoducho chceli zažiť znova. V tom nás oslovili a pozvali na trojdňovú akciu 365 Gym BikiniFitness Camp Trnava. A tak sme boli rozhodnutí. Skvelá príležitosť, ako odštartovať semináre a zároveň sme boli radi, že našu audienciu budú tvoriť aj dievčatá bikinárky, ktoré súťažia. Dávka evidence-based informácií určite padla vhod :)

zdroj: Kristína Harmaňošová
zdroj: zdroj: Kristína Harmaňošová

Sobota ráno. Budík. Cesta do Trnavy. Zrazu sme sa ocitli v hoteli Barbakan a začala príprava – hlavne nachystanie našich tašiek, ktorými sme obdarovali účastníkov. Tu prichádza veľké poďakovanie Natural Nutrition (Namaximum). Oslovili sme ich, pretože ich proteín kupujem, chutí mi a za dobrú cenu doručujú kvalitu, čo sa na Slovensku musí oceniť. Nedostaneš síce krabičku, kde je na obale Jay Cutler, ale aspoň neplatíš za marketing navyše. Boli ochotní namaximum (pun intended) a okrem darčekov nám dodali aj proteíny do tomboly. Konkrétne srvátkový proteínový koncetrát, kde osobne musím kvitovať príchuť chocolate deluxe. Mňam! Ďalej chceme poďakovať za okamžitú podporu spoločnosti Bombus, ktorú sme oslovili kvôli ich tyčinkám. Keď vidíš v zložení napríklad len ďatle, kokos a kakao, zaplesá ti srdce. Tyčinky sú navyše veľmi príjemné a chutné, tak sme boli radi, že Bombus nám odpovedali kladne a spolupráca klapla. Pomenej produktov, minimalizmus, mega zloženie, zameranie na kvalitu. To proste milujeme :) A vďaka patrí aj COOP Jednota Slovensko.

zdroj: Kristína Harmaňošová
zdroj: Kristína Harmaňošová

Späť k semináru. Počkali sme, kým skončí prednáška pred tou našou a kúsok po štrnástej hodine už takmer všetci sedeli na miestach. Vilo ako hlavný speaker svoju prezentáciu updatol o najnovšie meta-analýzy či štúdie z roku 2018, pridal nejaké veci a opäť raz bola prezentácia o čosi lepšia.

zdroj: Kristína Harmaňošová
zdroj: Kristína Harmaňošová
zdroj: Kristína Harmaňošová
zdroj: Kristína Harmaňošová

Po úvodnej časti (môžeme brať úvod ako 2,5 hodiny?) sme si dali dlhšiu prestávku, občerstvili sa, pojedli maškrty od našej Simonky, ktorá na seminár pripravila opäť niekoľko dobrôt (ďakujeme!), pokecali s niektorými z vás a pokračovali druhou časťou. Čas plynul, informácií pribúdalo, slnko zapadalo. Odbila siedma hodina a všetko sa chýlilo ku koncu. Únava a pomenej kalórií asi sužovali takmer každého a tak už zostal čas len na otázky a odpovede z publika. Ku koncu sa niektorí z vás rozhodli prísť za mnou či Vilom osobne a ďakovali ste nám za našu prácu. Nech to znie akokoľvek klišoidne, takéto slová sú pre nás všetkým. Nielenže sa to počúva neskutočne dobre, ale vidíme vo vašich očiach skutočnú vďaku, radosť a sme šťastní, že nám to radi dávate najavo aj pri osobnom stretnutí.

Nasledovali už len poďakovanie sponzorom a za pozvanie tímu Eastlabs, 365 Gym Trnava, Saskii Cakoci a bikinifitness za možnosť poskytnúťnaše vedomosti ďalej na tomto evente. Vidíme sa 14.4 v Brne na zatiaľ najväčšom Fitlcan seminári!

zdroj: Kristína Harmaňošová
zdroj: Kristína Harmaňošová
zdroj: Kristína Harmaňošová

Ďalšie zábery v galérii

Predplať si Premium členstvo a získaj prístup k ďalším 290+ článkom, zľavám
na naše eventy, u našich partnerov, možnosť Q&A a ďalšie exkluzívne výhody.

PREDPLATIŤ PREMIUM

Napíš komentár

Simon Kopunec
Kedysi som trávil dni (niekedy aj noci) na serveroch Call of Duty. Dnes je to posilka a evidence-based svet výživy/zdravia. Založil som Fitclan a s celým tímom sa ti snažíme pomôcť na ceste za lepším, zdravším a úspešnejším ja. Samozrejme bez mýtov, bullshitu, a tak, aby si si užíval(a) celý ten proces.