podcastStrava

Čo si (ne)môžeš dopriať v diéte, alebo zakázané ovocie chutí najlepšie (Podcast)

Slovíčko diéta je už tak trochu otrepané. Dnes ho ale povykrúcame z každého uhla a objasníme si o diétach veľa podstatných faktov, povieme si, čo je to vlastne diéta, ktorá je najefektívnejšia, čo si v diéte (ne)môžeš dopriať, ktoré jedlá spôsobujú priberanie, čo je to pravidlo 80/20 alebo ako ľudia znásilňovali pojem IIFYM (If It Fits Your Macros). Nezabudneme ani na rigídne stravovanie vs. flexibilné a čaká ťa ešte oveľa viac. Započúvaj sa a vychutnaj si časť o diéte, ktorá rozhodne diétna nie je.

Fitclan podcast si môžeš vypočuť nielen na iTunes, ale aj na Spotify a v rôznych ďalších aplikáciách (najnovšia časť tam bude aktualizovaná čoskoro)

 


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho priateľom

1 komentár

  1. Výborné počúvanie. Mňa keď sa niekto pýta aha zato si taká vymakana lebo máš diétu 🤦 vtedy ma ide odstreliť na Mars. Moja odpoveď je vždy nie nemám diétu kým som chudla to bol deficit . Teraz jem a jem zo všetkého tak aby som docielila svoju postavu

Napíš komentár

Simon Kopunec
Som zakladateľ Fitclanu a coach. Rád priaznivcov fitness vzdelávam tak, aby faktami, vedou i praxou podložené informácie získali ľudským, zrozumiteľným a objektívnym spôsobom. Ako coach pomáham ľuďom na ceste za zdravším, krajším a viac fit životom bez zbytočných mýtov a marketingových žvástov.