FreeStravaPremium

Tip na potravinu, ktorá sa ti môže hodiť do jedálnička

Dúfam, že tu bude aspoň 1 človek, ktorý nemá prehľad v chleboch na našom trhu, no pečivo konzumuje a nepozná tento chlieb. Na trhu je totiž strašne dlho, no nedávno som sa stretol s tým, že niektorí ho nepoznajú a myslím, že ho určite treba predstaviť. Ide o Slatinský celozrnný chlieb – jediný na Slovensku, ktorý obsahuje 100 % celozrnných múk (vraj). Je na trhu už strašne dlho, ...

Predplať si Premium členstvo a získaj prístup k ďalším 290+ článkom, zľavám
na naše eventy, u našich partnerov, možnosť Q&A a ďalšie exkluzívne výhody.

PREDPLATIŤ PREMIUM

1 komentár

  1. Chvíľku som ho jedla a potom mi, neviem prečo, prestal chutiť… ale veru, na hanbu, na Slovensku som zatiaľ našla 3 relatívne OK celozrnné chleby – tento, potom Fit od Penam semienkový a v Lidli toastový celozrnný… keď nemá viac ako 60% z celozrnnej múky v obsahu, tak je to fail, je kopa takých… pritom bielych je všade do aleluja… fakt smutné, aby som si začala piecť sama, aj keď nestíham… nemáte tip na ešte nejaký? Alebo je toto fakt všetko dostupné ešte za v poho ceny? Dík :)

Napíš komentár

Simon Kopunec
Kedysi som trávil dni (niekedy aj noci) na serveroch Call of Duty. Dnes je to posilka a evidence-based svet výživy/zdravia. Založil som Fitclan a s celým tímom sa ti snažíme pomôcť na ceste za lepším, zdravším a úspešnejším ja. Samozrejme bez mýtov, bullshitu, a tak, aby si si užíval(a) celý ten proces.