Freefitclan

Fitclan Premium: Podpora nášho tímu a parádne výhody pre teba

Fitclan Premium ber v prvom rade ako možnosť podporiť nás a našu prácu. Niekoľko rokov vám prinášame obsah, ktorý, dovolíme si tvrdiť, nenájdete nikde inde, pretože nás zaujímajú fakty a veci radi píšeme na rovinu. Na druhej strane sme mysľou otvorení a každý jeden článok píšeme čo najobjektívnejšie. Fitness alebo zdravý životný štýl je neoddeliteľnou súčasťou nášho života a vieme, že ľudia sú v tejto modernej dobe jednoducho opantaní nielen detoxami a rôznymi marketingovými rečičkami a produktami, ale aj informáciami, pri ktorých sa smejeme. Ale smejeme sa často cez slzy.

Nejdeme sa tu ale hrať na srdiečkarov a nejaké rodinkárstvo, ale Fitclan Premium vnímaj hlavne ako podporu fitclan tímu, no zároveň však nepôjde len o dobrý pocit. Na oplátku ti v Premium časti na našom webe budeme prinášať najnovšie poznatky, štúdie, rady, tipy a skvelé infošky. Okrem toho je to niekoľko ďalších benefitov, od zliav, predpredaju lístkov na naše semináre, progress sheet a podobne. Mrkni na to:

 

  • Cena za Premium je 2.99 € / mesiac (stŕhať sa bude každý mesiac v deň 1. zaplatenia, táto čiastka je maximálna)
  • Za sumu približne dvoch kávičiek mesačne dobrovoľne podporíš našu prácu, čo ti pomáha žiť zdravšie, šetriť peniaze, napredovať a svoj progres deň čo deň zefektívňovať
  • Premium môžeš kedykoľvek zrušiť a neviažeš sa
  • Objednaním služby súhlasíš so založením a parametrami opakovanej platby a s uložením platobných údajov na strane platobnej brány GoPay. GoPay s údajmi nakladá podľa medzinárodného bezpečnostného štandardu PCI-DSS Level 1 (ide o najvyššiu úroveň dátovej bezpečnosti vo finančnom sektore). Sumu za Premium prosím neuhrádzajte ručným prevodom.

 

Napíš komentár

Simon Kopunec
Kedysi som trávil dni (niekedy aj noci) na serveroch Call of Duty. Dnes je to posilka a evidence-based svet výživy/zdravia. Založil som Fitclan a s celým tímom sa ti snažíme pomôcť na ceste za lepším, zdravším a úspešnejším ja. Samozrejme bez mýtov, bullshitu, a tak, aby si si užíval(a) celý ten proces.