Freefitclan

Fitclan Premium: Podpora nášho tímu a parádne výhody pre teba

Fitclan Premium ber v prvom rade ako možnosť podporiť nás a našu prácu. Niekoľko rokov vám prinášame obsah, ktorý, dovolíme si tvrdiť, nenájdete nikde inde, pretože nás zaujímajú fakty a veci radi píšeme na rovinu. Na druhej strane sme mysľou otvorení a každý jeden článok píšeme čo najobjektívnejšie. Fitness alebo zdravý životný štýl je neoddeliteľnou súčasťou nášho života a vieme, že ľudia sú v tejto modernej dobe jednoducho opantaní nielen detoxami a rôznymi marketingovými rečičkami a produktami, ale aj informáciami, pri ktorých sa smejeme. Ale smejeme sa často cez slzy.

Nejdeme sa tu ale hrať na srdiečkarov a nejaké rodinkárstvo, ale Fitclan Premium vnímaj hlavne ako podporu fitclan tímu, no zároveň však nepôjde len o dobrý pocit. Na oplátku ti v Premium časti na našom webe budeme prinášať najnovšie poznatky, štúdie, rady, tipy a skvelé infošky. Okrem toho je to niekoľko ďalších benefitov, od zliav, predpredaju lístkov na naše semináre, progress sheet a podobne. Mrkni na to:

 

  • Cena za Premium je 2.99 € / mesiac (stŕhať sa bude každý mesiac v deň 1. zaplatenia, táto čiastka je maximálna)
  • Za sumu približne dvoch kávičiek mesačne dobrovoľne podporíš našu prácu, čo ti pomáha žiť zdravšie, šetriť peniaze, napredovať a svoj progres deň čo deň zefektívňovať
  • Premium môžeš kedykoľvek zrušiť a neviažeš sa
  • Objednaním služby súhlasíš so založením a parametrami opakovanej platby a s uložením platobných údajov na strane platobnej brány GoPay. GoPay s údajmi nakladá podľa medzinárodného bezpečnostného štandardu PCI-DSS Level 1 (ide o najvyššiu úroveň dátovej bezpečnosti vo finančnom sektore). Sumu za Premium prosím neuhrádzajte ručným prevodom.

 

Predplať si Premium členstvo a získaj prístup k ďalším 290+ článkom, zľavám
na naše eventy, u našich partnerov, možnosť Q&A a ďalšie exkluzívne výhody.

PREDPLATIŤ PREMIUM

Napíš komentár

Simon Kopunec
Kedysi som trávil dni (niekedy aj noci) na serveroch Call of Duty. Dnes je to posilka a evidence-based svet výživy/zdravia. Založil som Fitclan a s celým tímom sa ti snažíme pomôcť na ceste za lepším, zdravším a úspešnejším ja. Samozrejme bez mýtov, bullshitu, a tak, aby si si užíval(a) celý ten proces.