Freefitclan

Fitclan semináre o taktickom prístupe ku strave a kalóriám pokračujú! Príď aj ty na seminár nabitý kvalitnými informáciami a super atmosférou

V októbri 2017 sme odštartovali éru Fitclan seminárov o taktickom prístupe ku strave a kalóriám s premiérou v Bratislave. Po seminári s neskutočným pocitom a obdržanou úžasnou odozvou sme vedeli, že semináre musia pokračovať. O mesiac neskôr sme sa vybrali do Trnavy a limitovaný počet 60 lístkov sa vypredal v priebehu 14 hodín. Opäť sme sa presvedčili, že jednoducho nechceme končiť a semináre rozhodne budú, keďže atmosféra a váš feedback bol pre nás obrovským zadosťučinením a keď vám ďakujú aj ľudia, ktorí merali na seminár 400 kilometrovú cestu, viete, že to má zmysel. Na konci roka 2017 sme sľubovali, že v tom aktuálnom roku budeme pokračovať a tento sľub plníme!

24.3.2018 sa objavíme opäť v Trnave, tentokrát však bude náš seminár ako súčasť programu trojdňovej akcie s názvom 365Gym BikiniFitness Camp Trnava, kde sme boli pozvaní. Naše “vystúpenie” budeme mať v spomínanú sobotu 24.3. so začiatkom o 14:00 a trvaním cca 4-5 hodín.

Takže už vieš, prečo zase Trnava. Pozvanie šíriť naše informácie zo seminára sme nemohli odmietnuť. No neboj, v apríli prídeme do Brna a bude to veľké! A čo po Brne? Pravdepodobne stred Slovenska, kde sme ešte neboli.

Trnavskú audienciu budú tvoriť niektoré známe aj menej známe bikini fitnesky, ktoré radi zahltíme evidence-based informáciami nielen ohľadne stravy a možno už ich budúcu prípravu zmeníme o 180 stupňov. Počet lístkov je preto limitovaný iba na 40 kusov pre verejnosť, pričom Premium užívatelia majú nielen možnosť predpredaja, ale i zľavy 30 % na lístok!

O čom je seminár?

Ako sme písali minule, seminár je ohľadne taktického prístupu ku stravovaniu a kalóriám, o flexibilnom stravovaní (IIFYM) a ako jedálniček prispôsobiť na svoj lifestyle. Kedy jesť, koľko, ako si rozvrhnúť makroživiny, prepočítať kalórie v rámci chudnutia a priberania, prispôsobiť jedlo, aby sme podávali maximálny výkon, mali energiu, typy stravovania a všetko spojené nielen v rámci najaktuálnejších výskumov, ale hlavne praktických rád. Tentokrát pokryjeme kompletne všetko, celý výživový rebríček hodnôt pri cieľoch chudnutia, ale i naberania svalov, zameriame sa trošku aj na NEAT, kardio a tréningy, keďže aj to je späté so stravou a taktickým prístupom k nej. Samozrejme bude čas aj na vaše otázky a odpovede.

Pre koho je seminár?

– Pre každého milovníka zdravého životného štýlu
– Pre zvedavého človeka, ktorý chce vedieť kvalitné informácie o stravovaní
– Pre začiatočníkov i pokročilých
– Pre tých, ktorí chcú počuť výhody, nevýhody, objektívne informácie, príklady a množstvo výživových tipov
– Pre tých, ktorí chcú vedieť ako chudnúť a priberať
– Pre tých, ktorým sa páčia naše články
– Pre tých, ktorí radi nasajú fit & fresh atmosféru
– Pre tých, ktorých zaujíma vyvracanie fitness mýtov

Seminár bude viesť náš Fitclan coach Vilo, ktorý sa venuje cvičeniu od roku 2006 a od roku 2013 aj súťažne, pričom má niekoľko úspechov na majstrovstvách sveta a takisto Slovenska INBA (3. miesto MS Sveta Rimini 2017, absolútny víťaz Natural Cup Bratislava 2016, 3. miesto MS Sveta Dubaj 2015, 1. miesto MS Slovenska 2015, 2. miesto MS Nitra 2014, víťaz Grand Prix Ostrava 2013). Je držiteľom osvedčenia trénera 2. stupňa, naturálny športovec a jeho snahou je ukázať správny smer a cestu, na ktorej konci by mal každý nájsť to, čo hľadá.

Info v skratke + zakúpenie vstupu

Fitclan seminár, 24. marec, 14:00. Súčasť akcie 365Gym BikiniFitness Camp Trnava (máš prístup len na náš program/seminár, nie na celkový program tejto akcie). Pozor, počet lístkov pre verejnosť je limitovaný na 40. Príď a neoľutuješ, čakáme ťa.

Po úspešnom objednaní ti príde mail o zaplatení a ukáže sa ti aj okno o tom, že sa vidíme na seminári :-) Ak nie, platba neprebehla.

Predplať si Premium členstvo a získaj prístup k ďalším 290+ článkom, zľavám
na naše eventy, u našich partnerov, možnosť Q&A a ďalšie exkluzívne výhody.

PREDPLATIŤ PREMIUM

Simon Kopunec
Kedysi som trávil dni (niekedy aj noci) na serveroch Call of Duty. Dnes je to posilka a evidence-based svet výživy/zdravia. Založil som Fitclan a s celým tímom sa ti snažíme pomôcť na ceste za lepším, zdravším a úspešnejším ja. Samozrejme bez mýtov, bullshitu, a tak, aby si si užíval(a) celý ten proces.