Freefitclan

Fitclan mieri na východ, kde zažiješ náš najväčší seminár! Bude to veľkolepé, tak príď a uži si akciu s top informáciami nielen o strave

Nedávno sme potešili všetkých ľudí zo stredného Slovenska, no naše hranice posúvame ešte ďalej. Ideme totiž na východ do Košíc! Pôjde o prvý seminár na východnom Slovenku. Bude to zároveň náš najväčší seminár vôbec a poslednýkrát v tomto roku na Slovensku. Toto jednoducho nesmieš premeškať a ak si z východu (alebo aj z inej časti a rád si spravíš výlet), krúžkuj v kalendári 6.10.2018, kedy to celé vypukne. Seminár, ktorý bude prvý (na východe), posledný (v tomto roku na Slovensku) a dzivy. Nebudú chýbať darčeky pre účastníkov, skvelé a chutné fit maškrty od našej Simonky a hlavne kanonáda evidence-based informácií, skvelá atmosféra a mnoho ďalšieho. Bude to veľké a my už sa nevieme dočkať! Udalosť bude v priestoroch Congress Hotel Centrum Košice (Južná trieda 2A).
Počet lístkov je limitovaný, pričom Premium užívatelia majú (mali) nielen možnosť predpredaja, ale i zľavy 30 % na lístok!

O čom je seminár?

Ako sme písali minule, seminár je ohľadne taktického prístupu ku stravovaniu a kalóriám, o flexibilnom stravovaní (IIFYM) a ako jedálniček prispôsobiť na svoj lifestyle. Kedy jesť, koľko, ako si rozvrhnúť makroživiny, prepočítať kalórie v rámci chudnutia a priberania, prispôsobiť jedlo, aby sme podávali maximálny výkon, mali energiu, typy stravovania a všetko spojené nielen v rámci najaktuálnejších výskumov, ale hlavne praktických rád. Tentokrát pokryjeme kompletne všetko, celý výživový rebríček hodnôt pri cieľoch chudnutia, ale i naberania svalov, zameriame sa trošku aj na NEAT, kardio a tréningy, keďže aj to je späté so stravou a taktickým prístupom k nej. Samozrejme bude čas aj na vaše otázky a odpovede.

Pre koho je seminár?

– Pre každého milovníka zdravého životného štýlu
– Pre zvedavého človeka, ktorý chce vedieť kvalitné informácie o stravovaní
– Pre začiatočníkov i pokročilých
– Pre tých, ktorí chcú počuť výhody, nevýhody, objektívne informácie, príklady a množstvo výživových tipov
– Pre tých, ktorí chcú vedieť ako chudnúť a priberať
– Pre tých, ktorým sa páčia naše články
– Pre tých, ktorí radi nasajú fit & fresh atmosféru
– Pre tých, ktorých zaujíma vyvracanie fitness mýtov

Seminár bude viesť náš Fitclan coach Vilo, ktorý sa venuje cvičeniu od roku 2006 a od roku 2013 aj súťažne, pričom má niekoľko úspechov na majstrovstvách sveta a takisto Slovenska INBA (3. miesto MS Sveta Rimini 2017, absolútny víťaz Natural Cup Bratislava 2016, 3. miesto MS Sveta Dubaj 2015, 1. miesto MS Slovenska 2015, 2. miesto MS Nitra 2014, víťaz Grand Prix Ostrava 2013). Je držiteľom osvedčenia trénera 2. stupňa, naturálny športovec a jeho snahou je ukázať správny smer a cestu, na ktorej konci by mal každý nájsť to, čo hľadá.

Seminár bude v priestoroch Congress Hotel Centrum vo veľkej priestrannej miestnosti s obrovským plátnom.

Info v skratke + zakúpenie vstupu

Fitclan seminár, 6. október, 14:00. Pozor, počet lístkov pre verejnosť je limitovaný. Príď a neoľutuješ, bude to najväčšie! Po objednávke sa pridaj na Facebook event (klik), kde ťa budeme informovať ohľadne seminára.

Po úspešnom objednaní ti príde mail o zaplatení a ukáže sa ti aj okno o tom, že sa vidíme na seminári :-) Ak nie, platba neprebehla. Cena za lístok je nevratná, avšak ak nedorazíš, môžeš posunúť svoj vstup komukoľvek, iba nás informuj.

Predplať si Premium členstvo a získaj prístup k ďalším 290+ článkom, zľavám
na naše eventy, u našich partnerov, možnosť Q&A a ďalšie exkluzívne výhody.

PREDPLATIŤ PREMIUM

Napíš komentár

Simon Kopunec
Kedysi som trávil dni (niekedy aj noci) na serveroch Call of Duty. Dnes je to posilka a evidence-based svet výživy/zdravia. Založil som Fitclan a s celým tímom sa ti snažíme pomôcť na ceste za lepším, zdravším a úspešnejším ja. Samozrejme bez mýtov, bullshitu, a tak, aby si si užíval(a) celý ten proces.