Freefitclan

Veľkolepé zakončenie! Fitclan seminár v najväčšom meste a s najväčšou kapacitou ukončí seminárový rok 2018

V októbri zakončíme semináre na Slovensku v Košiciach, v novembri zakončíme semináre pre tento rok v Prahe. Posledný seminár, kde zvyšujeme kapacity, prichádzame do zatiaľ najväčšieho mesta, kde sme seminár mali a veríme, že to bude veľkolepé zakončenie roka 2018! Dvakrát Bratislava, dvakrát Trnava, následne Brno, ďalej Žilina, Košice, a Praha bude vyvrcholením našich seminárov. Jednoducho príď a buď súčasťou niečoho skvelého. Kedy? 11.11. 2018. Opäť budeme pripravení na 100 %, aby bol feedback na seminár tak skvelý, ako každý doposiaľ.
Počet lístkov je limitovaný, pričom Premium užívatelia majú (mali) nielen možnosť predpredaja, ale i zľavy 30 % na lístok!

O čom je seminár?

Ako sme písali minule, seminár je ohľadne taktického prístupu ku stravovaniu a kalóriám, o flexibilnom stravovaní (IIFYM) a ako jedálniček prispôsobiť na svoj lifestyle. Kedy jesť, koľko, ako si rozvrhnúť makroživiny, prepočítať kalórie v rámci chudnutia a priberania, prispôsobiť jedlo, aby sme podávali maximálny výkon, mali energiu, typy stravovania a všetko spojené nielen v rámci najaktuálnejších výskumov, ale hlavne praktických rád. Tentokrát pokryjeme kompletne všetko, celý výživový rebríček hodnôt pri cieľoch chudnutia, ale i naberania svalov, zameriame sa trošku aj na NEAT, kardio a tréningy, keďže aj to je späté so stravou a taktickým prístupom k nej. Samozrejme bude čas aj na vaše otázky a odpovede.

Pre koho je seminár?

– Pre každého milovníka zdravého životného štýlu
– Pre zvedavého človeka, ktorý chce vedieť kvalitné informácie o stravovaní
– Pre začiatočníkov i pokročilých
– Pre tých, ktorí chcú počuť výhody, nevýhody, objektívne informácie, príklady a množstvo výživových tipov
– Pre tých, ktorí chcú vedieť ako chudnúť a priberať
– Pre tých, ktorým sa páčia naše články
– Pre tých, ktorí radi nasajú fit & fresh atmosféru
– Pre tých, ktorých zaujíma vyvracanie fitness mýtov

Seminár bude viesť náš Fitclan coach Vilo, ktorý sa venuje cvičeniu od roku 2006 a od roku 2013 aj súťažne, pričom má niekoľko úspechov na majstrovstvách sveta a takisto Slovenska INBA (3. miesto MS Sveta Rimini 2017, absolútny víťaz Natural Cup Bratislava 2016, 3. miesto MS Sveta Dubaj 2015, 1. miesto MS Slovenska 2015, 2. miesto MS Nitra 2014, víťaz Grand Prix Ostrava 2013). Je držiteľom osvedčenia trénera 2. stupňa, naturálny športovec a jeho snahou je ukázať správny smer a cestu, na ktorej konci by mal každý nájsť to, čo hľadá.

Seminár bude v priestoroch pražského Impact Hubu v tej najväčšej miestnosti, ktorú majú k dispozícii.

Info v skratke + zakúpenie vstupu

Fitclan seminár, 11. november (listopad), 14:00. Pozor, počet lístkov pre verejnosť je limitovaný. Príď a neoľutuješ, bude to veľkolepé! Po objednávke sa pridaj na Facebook event (klik), kde ťa budeme informovať ohľadne seminára.

Po úspešnom objednaní ti príde mail o zaplatení a ukáže sa ti aj okno o tom, že sa vidíme na seminári :-) Ak nie, platba neprebehla. Cena za lístok je nevratná, avšak ak nedorazíš, môžeš posunúť svoj vstup komukoľvek, iba nás informuj o zmene mena.

Predplať si Premium členstvo a získaj prístup k ďalším 290+ článkom, zľavám
na naše eventy, u našich partnerov, možnosť Q&A a ďalšie exkluzívne výhody.

PREDPLATIŤ PREMIUM

3 komentáre

    1. Ahoj, Košice sú už žiaľ dávno vypredané. Je možné, že nejaké miesta pribudnú cca týždeň pred seminárom, keďže podľa skúseností z minulých eventov vieme, že niektorí nebudú môcť doraziť, niečo im do toho príde alebo budú svoj lístok posúvať ďalej. Je teda možnosť, že sa ešte pár miest uvoľní a ak budeš sledovať náš IG alebo košický event Facebooku, určite to zistíš včas.

Napíš komentár

Simon Kopunec
Kedysi som trávil dni (niekedy aj noci) na serveroch Call of Duty. Dnes je to posilka a evidence-based svet výživy/zdravia. Založil som Fitclan a s celým tímom sa ti snažíme pomôcť na ceste za lepším, zdravším a úspešnejším ja. Samozrejme bez mýtov, bullshitu, a tak, aby si si užíval(a) celý ten proces.