Freefitclan

Fitclan dvoj-seminár zažiješ aj v Česku! Príď a uži si fitness udalosť, na ktorú sa nezabúda

Ideme do Česka! Naposledy sme seminárovali v Prahe koncom roka 2018 a keďže tu je rok 2020, je čas sa do krásnej Prahy vrátiť! Prichádzame rovno s dvoj-seminárom, čo je náš nový koncept, kedy za 1 víkend zažiješ 2 semináre, jeden stravovací a druhý tréningový, pričom po víkende budeš mať vedomostí viac ako hocikto iný. Navyše, každý účastník získa po seminári absolventský Fitclan certifikát, zľavový kód na naše nadchadzajúce WEBINÁRE na rôzne témy a zľavový kód na chystaný e-book SIXPACK.

Počet lístkov je limitovaný, pričom Premium členovia mali nielen možnosť zľavy 15 € na lístky, ale i pohodlného predpredaja.

O čom je seminár?

Taktický prístup ku strave & kalóriám

Seminár je ohľadne taktického prístupu ku stravovaniu a kalóriám, o flexibilnom stravovaní (IIFYM) a ako jedálniček prispôsobiť na svoj lifestyle. Kedy jesť, koľko, ako si rozvrhnúť makroživiny, prepočítať kalórie v rámci chudnutia a priberania, prispôsobiť jedlo, aby sme podávali maximálny výkon, mali energiu, typy stravovania a všetko spojené nielen v rámci najaktuálnejších výskumov, ale hlavne praktických rád. Tentokrát pokryjeme kompletne všetko, celý výživový rebríček hodnôt pri cieľoch chudnutia, ale i naberania svalov, zameriame sa trošku aj na NEAT, kardio a tréningy, keďže aj to je späté so stravou a taktickým prístupom k nej. Samozrejme bude čas aj na vaše otázky a odpovede.

Systematický prístup k tréningu

Seminár je ohľadne systematickom cvičení, o tom, ako si zostaviť efektívny tréningový plán pre napĺňanie cieľov, kedy, ako často, s akou intenzitou a objemom práce cvičiť pre maximalizovanie sily či rastu svalov. Pozrieme sa na najdôležitejšie a menej dôležité tréningové prvky a systémy, či už je tvojím cieľom vizuálna či výkonnostná stránka alebo oboje. Všetko spojené nielen v rámci najaktuálnejších výskumov, ale hlavne našich praktických rád. Seminár nie je vo fitku, ide o prednášku/seminár v teoretickej rovine.

Pre koho je seminár?

  • Pre každého milovníka zdravého životného štýlu
  • Pre zvedavého človeka, ktorý chce vedieť kvalitné informácie o stravovaní či trénovaní
  • Pre začiatočníkov i pokročilých
  • Pre tých, ktorí chcú počuť výhody, nevýhody, objektívne informácie, príklady a množstvo výživových i tréningových tipov
  • Pre tých, ktorí chcú vedieť ako chudnúť a priberať a cvičiť efektívne
  • Pre tých, ktorým sa páčia naše články
  • Pre tých, ktorí radi nasajú cool, fit a priateľskú atmosféru
  • Pre tých, ktorých zaujíma vyvracanie fitness mýtov a dôraz na objektívne info, ktoré ťa posunú vpred

Seminár bude viesť náš Fitclan coach & speaker Vilo, ktorý sa venuje cvičeniu od roku 2006 a od roku 2013 aj súťažne, pričom má niekoľko úspechov na majstrovstvách sveta a takisto Slovenska INBA (3. miesto MS Sveta Rimini 2017, absolútny víťaz Natural Cup Bratislava 2016, 3. miesto MS Sveta Dubaj 2015, 1. miesto MS Slovenska 2015, 2. miesto MS Nitra 2014, víťaz Grand Prix Ostrava 2013). Je držiteľom osvedčenia trénera 2. stupňa, naturálny športovec a jeho snahou je ukázať správny smer a cestu, na ktorej konci by mal každý nájsť to, čo hľadá.

Seminár bude v konferenčných priestoroch Restaurace Columna.

Info v skratke + zakúpenie vstupu

Fitclan seminár Taktický prístup ku strave a kalóriám, 14.3. (sobota), 13:00.
Fitclan seminár Systematický prístup k tréningu, 15.3. (nedeľa), 13:00.

Každý účastník získa po seminári absolventský Fitclan certifikát, zľavový kód na naše nadchadzajúce WEBINÁRE a zľavový kód na chystaný e-book SIXPACK (v maile s objednávkou).

Príď a neoľutuješ, bude to veľkolepé! Po objednávke sa pridaj na Facebook event, kde ťa budeme informovať ohľadne seminárov.

Po úspešnom objednaní ti príde mail o zaplatení a ukáže sa ti aj okno o tom, že sa vidíme na seminári :-) Ak nie, platba neprebehla. Cena za lístok je nevratná, avšak ak nedorazíš, môžeš posunúť svoj vstup komukoľvek, iba nás informuj o zmene mena.

Predplať si Premium členstvo a získaj prístup k ďalším 290+ článkom, zľavám
na naše eventy, u našich partnerov, možnosť Q&A a ďalšie exkluzívne výhody.

PREDPLATIŤ PREMIUM

Napíš komentár

Simon Kopunec
Kedysi som trávil dni (niekedy aj noci) na serveroch Call of Duty. Dnes je to posilka a evidence-based svet výživy/zdravia. Založil som Fitclan a s celým tímom sa ti snažíme pomôcť na ceste za lepším, zdravším a úspešnejším ja. Samozrejme bez mýtov, bullshitu, a tak, aby si si užíval(a) celý ten proces.