Freefitclan

Máme knihu! Sladké a fit od Fitclanu ti doručí tie najlepšie recepty aj užitočné info o strave

Keďže si tak veľmi vychvaľujete Fitclan recepty, bol čas dať ich všetky do jedného prehľadného sexy celku. Najlepšie recepty od nášho vzniku, množstvo nových, pričom nechýbajú maškrty ako Snickers cheesecake, fit Marlenka, rôzne palacinky, rolády, muffiny či iné koláčiky. Jednoducho 70 dobrôt, pričom mnohé budeš pripravovať dookola. Nechceli sme mať ale na trhu len ďalší receptár. Preto nájdeš v Sladké a fit aj niekoľko faktov o kalóriách, makroživinách, zdravých a nezdravých tukoch, vláknine, o proteínovom prášku pri pečení, návod, aké oleje používať v kuchyni a pokryli sme samozrejme aj najaktuálnejšiu kauzu o kokosovom oleji. Vrátane receptov ťa čaká celkovo 168 strán.

Autorkou receptov je Simona Malková a informácií o výžive ja, Simon Kopunec, zakladateľ Fitclanu & coach. Keďže kniha z predpredaja dorazila mnohým už v piatok a kuriér ďalšie stovky ľudí potešil tento pondelok, je čas povedať ďakujeme, pretože sme už dostali tonu označení na Instagrame, správ a feedbackov, že sa vám kniha veľmi páči a neviete, s čím začať najskôr.

Kde kúpim Sladké a Fit?

Knihu nájdeš v Martinus či Panta Rhei, no objednať ju môžeš aj cez stránku vydavateľstva so zľavovým kódom “fitclan18” s dopravou zadara. Ak si z Česka, knihu nájdeš na českom Martinuse alebo so zľavou ju môžeš objednať manuálne mailom, keď napíšeš na eshop@albatrosmedia.sk.

Máme veľkú radosť, že sa evidence-based informácie dostali aj do kníhkupectiev. Že tam nájdete top recepty. A hlavne, že v kníhkupectve môžu objaviť fitclan aj tí menej internetoví ľudia, a tak si možno neskôr naťukajú našu stránku aj doma a zistia, že našli ten správny web o fitness.

 

 

Predplať si Premium členstvo a získaj prístup k ďalším 290+ článkom, zľavám
na naše eventy, u našich partnerov, možnosť Q&A a ďalšie exkluzívne výhody.

PREDPLATIŤ PREMIUM

Napíš komentár

Simon Kopunec
Kedysi som trávil dni (niekedy aj noci) na serveroch Call of Duty. Dnes je to posilka a evidence-based svet výživy/zdravia. Založil som Fitclan a s celým tímom sa ti snažíme pomôcť na ceste za lepším, zdravším a úspešnejším ja. Samozrejme bez mýtov, bullshitu, a tak, aby si si užíval(a) celý ten proces.