Baví nás starať sa o ľudí tak, akoby sme sa starali sami o seba 

Zistíš nielen čo robiť, ale hlavne prečo a ako to robiť tým spôsobom, ktorý bude vyhovovať tebe

Už vďaka našim článkom, ktoré ťa sprevádzajú fitness cestou, vieš, že sme iní. Pre nás neexistuje čierna a biela, ale odtiene šedej. Chceme, aby si sa niečo naučil a vedel, ako sa stravovať a cvičiť. Nepovieme ti len, čo robiť, ale vysvetlíme ti, prečo a ako to robiť, aby bolo všetko optimálne priamo pre teba a dlhodobo udržateľné. Naučíme ťa potrebné veci, navedieme na správnu cestu a vysvetlíme na konkrétnych príkladoch určených výhradne tebe.

Vychutnávať si obľúbené jedlá a chudnúť?

Dá sa to!

Zabudni na "overené" jedálničky, ktoré sú vraj personalizované a určené len tebe, pritom v 95 % prípadoch ide o rovnaký štýl jedálnička pre každého. Skončí "jedálniček" a čo potom? Málo jedla, hladovanie, obrovské obmedzovanie a často aj zdravotné problémy. Nebaví nás sledovať trápenie a hladovanie ľudí, ktorí chcú len schudnúť, vyformovať postavu a pritom naskočia na jednosmerný rýchlik plný poloprávd a zavádzajúcich informácií.

S nami zistíš, ako veci fungujú a prečo fungujú. Dozvieš sa, ako jesť hocijaké obľúbené jedlá a potraviny, ktoré miluješ (áno, aj tú zmrzlinu), kedykoľvek a s výsledkami, ktoré chceš, či už je to naberanie svalov, chudnutie, alebo len lepší a viac fit život. Rovnováha v oblastiach výživy, vďaka ktorej si vybuduješ vrúcny vzťah k fitness aj počas kalorickej reštrikcie.

Čo získaš?

  • Jedinečný individuálny prístup
  • Plány pripravené pre teba, podľa tvojich možností, cieľov a životného štýlu
  • Nielen návod čo robiť, ale aj dôvody ako to robiť a prečo, spoločne s príkladmi
  • Kvalitné a zrozumiteľné poradenstvo
  • Možnosť kontinuálne konzultovať
  • Okrem konkrétneho návodu s príkladmi ťa naučíme aj jednotlivým princípom cvičenia alebo stravovania, vďaka čomu si môžeš osvojiť a upraviť stravovanie či tréningy až do konca života
  • Pravidelné kontrolovanie, konzultovanie a odpovede na tvoje otázky cez Skype, Facebook, mobil, či iný, tebe vyhovujúci komunikačný kanál

Vyber si, s čím chceš poradiť

Chcem poradiť so
stravovaním
Komplexné poradenstvo z oblasti stravovania. Čo jesť, kedy jesť a prečo. Všetko vysvetlené s príkladným jedálničkom na mieru.
Chcem poradiť so
stravovaním a tréningom
Komplexné poradenstvo pre všetkých, ktorí potrebujú poradiť, nadobudnúť informácie a vypracovať plány v rámci stravy aj tréningu.
Chcem poradiť s
tréningom
Komplexné poradenstvo z oblasti tréningu. Návod, ako cvičiť, aby si dosiahol svoj cieľ s príkladným tréningovým plánom.

Ako to funguje?

1Zašleš nám vyplnený detailný formulár, ktorý máš pri objednávaní jedného z balíčkov.

2Uvidíš údaje o platbe, ktoré ti zároveň zašleme na e-mail.

3 Po prijatí platby ti napíšeme a dohodneme sa, kedy začneme, ako budeme komunikovať (Skype, WhatsApp, Facebook atď.)

4Dáme si úvodnú konzultáciu, kde spolu pokecáme a pozisťujeme všetko potrebné o tebe, tvojom živote, strave, tréningoch a cieľoch.

5Vypracujeme všetko, čo bude treba, následne zašleme a po dobu trvania služby prebieha coaching, resp. komunikácia s tebou, upravovanie cieľov a zmena tvojho života, postavy i mysle k lepšiemu.

Máš otázky ku službám?

Len otázky napríklad ku obsahu, fungovaniu, priebehu služieb - nie ku samotnému stravovaniu a tréningom.