Posledných 18 lístkov na webinár o určovaní kalorického výdaja a fit/smart hodinkách! - ZAREGISTROVAŤ
Freefitclan

FITCLAN WEBINÁR: Určovanie energetického výdaja a využitie šport-testerov (smart/fitness hodiniek)

Máme tu ďalší Fitclan webinár, ktorý bude nabitý top informáciami!

Registrácia a info:

 • Kedy: 24.5.2020, 19:00 (dĺžka trvania cca 2 hodiny)
 • Kde: kdekoľvek – online, z pohodlia domova – webinár
 • Cena: 20 € (Premium členovia mali 40 % zľavu)
 • Obsadené: 200/200 (pre väčší záujem zvýšená kapacita na 200 – VYPREDANÉ, ak si však Premium člen, napíš nám mail, niečo vymyslíme :))
 • Záznam dostupný 48 hodín po webinári: len pre registrovaných

 


 

Pre koho je webinár?

Ide o pokračovanie nášho prvého úspešného webináru o hodinkách. Nejde o pôvodnú verziu, ale o jej výrazné doplnenie a rozšírenie najmä v praktickom smere. Webinár je na tému kalorický výdaj a jeho určovanie pre maximalizovanie výsledkov. Na Slovensku a v Česku boli prví, ktorí poriadne spracovali tému kontroly kalorického výdaja. Robili sme niekoľko testov, máme mnoho výsledkov, písali sme si s niektorými výskumníkmi a pokúsime sa ti podať čo najviac informácií. Pozrieme sa na možnosti určovania výdaja a kontroly prostredníctvom šport-testerov alebo inak povedané “smart” hodiniek. Zistíš, ako si merať kalorický výdaj, ktorý šport-tester je najlepší a do ktorého sa neoplatí investovať, preberieme vlastné štúdietesty a tréningové protokoly s uvedením výsledkov do praxe. Budeš vedieť prepojiť kalorický príjem s výdajom, efektívnejšie pracovať s kalóriami.

Čo sa na webinári dozvieš:

 • Ako zistiť svoj kalorický výdaj, jeho kontrola & určovanie a objektivizovanie pri rôznych aktivitách = tímové športy, individuálne športy, chôdza vs. beh, konkrétne príklady a prirovnania
 • Využitie a relevancia jednotlivých šport-testerov, smart/fitness hodiniek (Garmin, Polar, Fitbit, Apple Watch, Suunto, Samsung…) pri športovaní, kontrole NEATu, dĺžky a kvality spánku či určovania VO2max, srdcového tepu a pod.
 • Ktoré z nich sa naozaj oplatí kúpiť? Pozrieme sa na najnovšie štúdie a ich výsledky pri rôznych scenároch či aktivitách
 • V praktickej časti uvedieme vlastný research, testy a tréningové protokoly tak, aby si vedel pretaviť prax do výsledkov
 • Ako prepojiť príjem s výdajom a efektívnejšie pracovať s kalóriami
 • Ak si tréner, pozrieme sa aj na to, ako je možné využiť hodinky pri práci s klientami alebo v rámci tímových športov
 • Osobná skúsenosť
 • Otázky a odpovede (Q&A)

____
Návod k registrácii, ak nieto nie je kamoš s technikou :)

1. Klikneš na “REGISTROVAŤ
2. Vyplníš údaje vo formulári a zaplatíš lístok, potom čakáš na automatické presmerovanie
3. Počkáš, kým sa ti po zaplatení automaticky načíta stránka o registrácii na webinár (ak tento krok omylom pokazíš, do mailu o potvrdení platby ti príde odkaz na danú stránku)
4. Vyplníš na nej meno + email a klikneš na “Dokončiť registráciu”
5. Vyskočí ti stránka s odkazom a heslom, to si uložíš a čakáš na 24.5., 19:00

Predplať si Premium členstvo a získaj prístup k ďalším 290+ článkom, zľavám
na naše eventy, u našich partnerov, možnosť Q&A a ďalšie exkluzívne výhody.

PREDPLATIŤ PREMIUM

Napíš komentár

Simon Kopunec
Kedysi som trávil dni (niekedy aj noci) na serveroch Call of Duty. Dnes je to posilka a evidence-based svet výživy/zdravia. Založil som Fitclan a s celým tímom sa ti snažíme pomôcť na ceste za lepším, zdravším a úspešnejším ja. Samozrejme bez mýtov, bullshitu, a tak, aby si si užíval(a) celý ten proces.