ZdravíPosilováníStrava

Fitclan Služby: Stravovacie a tréningové poradenstvo šité na mieru, ktoré ťa posunie na novú úroveň

Tri a pol roka. To je čas, ktorý ubehol od spustenia webu, ktorý si nakoniec musel prejsť premenovaním. Od spustenia projektu, ktorého cieľom bolo zlepšiť stav informácií v našich končinách, pretože z fitness sa stával trend a každý bol zrazu odborník na stravovanie a tréningové princípy. Množstvo za vlasy pritiahnutých informácií, zavádzajúcich textov a nepravdivých záverov z oblasti výživy a zdravého životného štýlu, na ktoré sme sa nemohli ďalej pozerať, a tak sme začali konať. O tri a pol roka neskôr, čiže dnes, dokážeme povedať, že sa nám to podarilo! Sme pokorne hrdí, že sa nám podarilo vybudovať domov pre všetkých nadšencov zdravého životného štýlu, ktorí ocenia objektivitu, podložené informácie a fakty v podobe odtieňov šedej, pretože vieš, že my nevidíme väčšinu vecí čierno-bielo a na veci hľadíme objektívnym očkom. Nebudem klamať, že pri čítaní nami dávnejšie uverejneného formulára, kde bola jedna časť určená na doplnenie vášho názoru a feedbacku na Fitclan, sa mi tlačila slzička do oka. Nie, žiadne hranie na vaše city, ale realita. Ak čítate stovky slovných spojení a viet, že Fitclan je najlepší portál o fitness široko ďaleko, že sme mnohým zmenili život a otvorili oči, že ste šťastní, že existujeme, tak to s vami jednoducho zamáva.

V každom prípade, už je čas premostiť na to dôležité. Dnes je totiž deň, kedy zisťujete, čo sa posledné mesiace dialo v zákulisí. Vytvárali sme sekciu Fitclan Služby. Sekciu pre tých, ktorí majú otázky v rámci stravovania a tréningov a radi sa zveria do rúk Fitcultu. Plnohodnotný coaching (trénerstvo) šité na mieru. A keď hovoríme na mieru, myslíme tým skutočne na mieru. Nielen jedálničky, ale niečo, čo opäť posúva kvalitu práce smerom hore. Všetky potrebné informácie nájdeš na tomto odkaze. Tri a pol roka sme poskytovali informácie zadarmo, často z platených reviews, kníh a publikácií a dnes sa to nemení. Nemení sa nič, len sa niečo pridáva. Niečo pre tých, ktorí potrebujú našu pomoc, rady, informácie a odpovede na otázky. Na aké? Na všetky! Vieme, že by bolo od nás pekné, aby sme poskytovali takéto služby zadarmo, ale zase musíte vedieť, že je to nemožné. Už teraz nám chodia desiatky správ typu: “koľko toho mám jesť, kedy a čo”. Vždy vás navedieme, ale podrobne a komplexne riešiť otázky tohto typu je žiaľ nemožné. Teraz to však možné bude a nielen, že vás navedieme, my vás naučíme to, čo potrebujete vedieť. Žiadny jedálniček za 20 € na 4 riadky vo Worde, ktorý sa posiela s minimálnymi zmenami každému, či je to muž alebo žena. Avšak skutočné poradenstvo, kontinuálne pravidelné odpovede na tvoje otázky a áno, aj ten príkladný vytúžený jedálniček s kompletným rozpisom. Nedostaneš iba vypracované veci, ale trénera online, ktorému môžeš veriť a s ktorým máš možnosť diskutovať. Personalizovaný online coaching zaberie veľa času a kvalita bude vysoká. Respektíve taká, na akú ste od nás zvyknutí za tie tri roky a 6 mesiacov.


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho priateľom

Leave a Response

Simon Kopunec
Som zakladateľ Fitclanu a coach. Rád priaznivcov fitness vzdelávam tak, aby faktami, vedou i praxou podložené informácie získali ľudským, zrozumiteľným a objektívnym spôsobom. Ako coach pomáham ľuďom na ceste za zdravším, krajším a viac fit životom bez zbytočných mýtov a marketingových žvástov.