Dvoj-webinár pre ženy je tu! Nezabudni sa zaregistrovať už dnes - ZAREGISTROVAŤ
fitclan
fitclan
FreefitclanNajpopulárnejšie

Prečo sa Fitcult tím mení na Fitclan, čo to znamená pre fanúšikov a aké máme plány

Skalní fanúšikovia Fitcultu majú jasno. V tomto vyjadrení, ktoré je online už nejaký čas, je možné prečítať si všetko podstatné o tom, prečo je z Fitcult tímu po takmer štyroch rokoch Fitclan a čo to znamená pre našich sledovateľov. Aspoň v skratke si však napíšeme aj tento informatívny článok, ktorý zhrnie to najpodstatnejšie a koho by zaujímali podrobnosti, ten si určite prečíta dané vyjadrenie.

Z Fitcultu sa stáva Fitclan. Privítaj nový názov a web www.fitclan.sk. Odpojili sme sa od Refresheru, pod ktorý Fitcult patril a z legislatívneho hľadiska sa nemohol použiť názov Fitcult. Čo sa mení? V podstate nič. Články budú stále pribúdať v takej kvalite, na akú ste zvyknutí, náš Coaching, Premium a dostupné e-booku budú spustené opäť už v dohľadnej dobe, všetok obsah, komunikácia a takzvaná réžia bude stále na mne, na bývalom šéfredaktorovi Fitcultu, ako tomu bolo doteraz. Nemení sa teda nič podstatné, iba si musíme zvyknúť na nový názov a fakt, že sme šli vlastnou cestou, bez Refresheru. Čo sa však stane so starým Fitcultom nevieme. Možno sa predá, možno sa tam naberie nejaká redakcia, no tak či onak, s Fitcultom už nemajú ľudia, teda primárne ja a môj tím coachov, už nič spoločné a akékoľvek informácie budú už v rukách zatiaľ mne neznámych ľudí či spoločnosti. My však plánujeme rôzne novinky, pokračovať v ďalších seminároch po Slovensku i Česku, nový komplexný e-book na zaujímavú tému, obsah a verte, že nápadov máme naozaj dostatok.

Sleduj nás teda naďalej na www.fitclan.sk. Instagram zostáva rovnaký,  takže nás neustále followuješ, iba si všimneš aktualizované užívateľské meno @fitclan.sk. Facebook je nový, tak nezabudni dať páči sa mi to na stránku Fitclan – fitness web, ktorému môžeš veriť.

Doteraz sledujúci fanúšikovia síce môžu mať už jasno, ale ak sa nájdu aj noví sledovatelia, povieme si v skratke, aká je naša filozofia, ale predtým si priblížime nový názov – fitclan.

zdroj: fitclan.sk

Fitclan je web o zdravom životnom štýle, ktorý sme sa rozhodli založiť preto, lebo nám tu chýbalo niečo, čomu môžu ľudia konečne dôverovať. Fanúšikovia zdravého životného štýlu mali vždy problém, že na internete sa toho popísalo mnoho. Samozrejme, väčšina informácií nebola ničím podložená a pri každej téme mohli nájsť iba dohady, dogmy a doslova len táraniny. Naším cieľom je byť pri každej téme problematike čo najobjektívnejší a informácie takisto zakladáme na úprimnosti. Aj pre nás je totiž zdravý životný štýl niečo, čo nás napĺňa a čo denno-denne sprevádza náš život, preto chceme vedieť pravdu. Nie je to len chvíľkový trend, vďaka ktorému sa niektorí ľudia cítia nadradení nad ostatnými, pretože žijú zdravo a cvičia. Snažíme sa poskytovať objektívne podložené informácie a veci nevidíme iba čierno-bielo, ale v odtieňoch sivej. Záleží nám na pravde, realite a snažíme sa ľudí odbremeniť od všetkých mýtov a zavádzajúcich informácií, ktoré sa neustále šíria. A často je to len za účelom biznisu. Raňajky ako najdôležitejšie jedlo dňa, konzumácia sacharidov po šiestej večer, kardio nalačno, nutnosť jesť každé 2 hodiny či vysekanie sa vďaka veľa opakovaniam s malými váhami. Dogmy sú tu stále medzi nami a my ich aj vďaka vedecky podloženým informáciám uvádzame na pravú mieru. Za niekoľko rokov sa nám vďaka nášmu objektívnemu, úprimnému a hlavne poctivému prístupu podarilo vytvoriť fitness web, ktorému môžeš veriť.

Objektivita, nadhľad, realita, balans, flexibilita, zdravie, rozum, duševné zdravie, veda, fakty, alergia na mýty a dezinformácie. To všetko definuje fitclan a jeho fanúšikov. Veríme, že nám ostanete verní aj pri aktualizovanom webe a novom názve.

Predplať si Premium členstvo a získaj prístup k ďalším 290+ článkom, zľavám
na naše eventy, u našich partnerov, možnosť Q&A a ďalšie exkluzívne výhody.

PREDPLATIŤ PREMIUM

Napíš komentár

Simon Kopunec
Kedysi som trávil dni (niekedy aj noci) na serveroch Call of Duty. Dnes je to posilka a evidence-based svet výživy/zdravia. Založil som Fitclan a s celým tímom sa ti snažíme pomôcť na ceste za lepším, zdravším a úspešnejším ja. Samozrejme bez mýtov, bullshitu, a tak, aby si si užíval(a) celý ten proces.