Posledných 18 lístkov na webinár o určovaní kalorického výdaja a fit/smart hodinkách! - ZAREGISTROVAŤ

S I X P A C K

Žiadny ďalší nudný e-book, ako na "ploché bříško". Toto je prvý e-book (nielen) o bruchu založený na evidence-based informáciách napísaných zrozumiteľne – vrátane konkrétnych tréningových tipov a rozpisov, ktoré budú dávať zmysel. Pozor! Táto elektronická kniha je veľmi komplexná ohľadne sixpacku, brucha, faldíkov, stredu tela, špečíku (nazvi si to, ako chceš) a môže sa stať, že po jej dočítaní budeš najvzdelanejší človek z tejto problematiky v miestnosti. 

Čaká ťa 8 super kapitol

Sixpack nie je to, čo si mnohí myslia

Od svalov brucha po stred tela (core). Od estetiky cez funkčnosť.  Potrebujeme vlastne cvičiť brucho? A hovorí ti čosi (anti)rotácia? 1. kapitolu rovno otvoríme štyrmi dôležitými cvikmi.

6 výborných cvikov na brucho

Keď ich budeš robiť, spozoruješ skvelé výsledky, ale iba ak... no to zistíš v e-booku. A výborné nie sú len podľa nás, ale aj podľa rôznych výskumov, EMG meraní a experimentov. Kapitolu zakončíme konkrétnymi tréningovými tipmi/rozpismi.

Mali by sme prestať robiť staré známe brušáky?

Ukončíme kontroverziu a nekonečné diskusie o brušákoch. Byť či nebyť? Robiť či nerobiť? Čo na brušáky hovoria výskumy a prečo v kapitole riešime aj chrbtovú sústavu prasaťa? :o

Ako na problematické partie (boky, zadok, stehná či madlá lásky)

Šunka na bokoch, alfa-2 receptory, noradrenalín a rôzne iné divné výrazy. Preložíme ti ich do ľudskej reči, povieme, prečo sú v tomto kontexte pre teba dôležité a zistíš aj, čo je tzv. "stubborn" tuk. Počul si už, že sa brucho robí v kuchyni? Aj o tom si čo-to povieme.

Ako na spodné brucho

Takmer každému robí najväčšie nervy spodná časť brucha, no problém je, že ju necvičia správne. Vieš o jednom podstatnom technickom bode? Aj vďaka nemu dáš ten tučík pod pupkom konečne dole.

22 vedou i praxou podporených tipov, ako navždy docieliť stratu tuku

Rozsiahla kapitola s 22 dôležitými praktickými bodmi, ktorá sama o sebe možno niekomu zmení život. Fakt, nepreháňame. Spolu s predošlými infoškami a tipmi na celkovo 16 cvikov, budeš naprataný vedomosťami – ktoré naviac budeš vedieť okamžite použiť!

22 vedou i praxou podporených tipov, ako navždy docieliť stratu tuku

Rozsiahla kapitola s 22 dôležitými praktickými bodmi, ktorá sama o sebe možno niekomu zmení život. Fakt, nepreháňame. Spolu s predošlými infoškami a tipmi na celkovo 16 cvikov, budeš naprataný vedomosťami – ktoré naviac budeš vedieť okamžite použiť!

Plank a jeho 4 efektívne varianty

Vydržať v planku hodinu nemusí byť také umenie. Prekvapko? Odhalíme ti nielen planko-fakty, ale aj elektromyografiu či výskumy vrátane štyroch variantov planku, ktoré sú také, že uffff!

Bezhlavé hnanie sa za sixpackom + poďakovanie

Trošku perspektívy a psychológie. A na úplný záver si už len spravíme promo na coaching, shop, semináre, webináre, a tak podobne. Potom už začína tvoja kapitola. Prevedenie všetkých informácií do praxe. A už nečítaj tieto body a kupuj e-book :)

V čom je Fitclan e-book SIXPACK výnimočný

Kocky na bruchu, pekáč buchiet alebo jednoducho sixpack. Sen mnohých a zároveň problém mnohých. Ľudia potrebujú viac, ako len hlúpe magické zaklínadlá a neexistujúce skratky. Potrebujú viac, ako sa iba nalepiť na nejaké marketingové hovadiny, tajomné triky a nezmyselné produkty. A presne na tom sme stavali a zrodil sa e-book sixpack. Ak potrebuješ jednu jedinú vec, konečne nejaký návod, ktorý má opodstatnenie, hlavu a pätu, je plný faktov, vedecky podložených informácií a množstvo kľúčových tipov, e-book sixpack z dieľne Fitclanu pre teba ako uliaty. Na rôzne cviky na brucho, ktoré potom uvidíš v posilke (a na tú techniku, och, na tú techniku) sa budeš možno pozerať úplne inak. A tie reči, že "šak to páli", budeš tiež hľadieť iným spôsobom :)

92
strán

8
kapitol

16 529
slov

16
cvikov

90+
výskumov

MOC
informácií

OBJEDNAŤ TERAZ

Čo hovoria na e-book SIXPACK tí, ktorí si ho prečítali?

referencie sa zobrazujú 4 náhodné - ďalšie si pozrieš tu (klik) dole

Čo sa ti najviac páčilo?

Všetko je perfektne vysvetlené a obdivujem to, ako si dávate tu námahu to tak dobre spracovať, aby sme to pochopili. Obsahovo veľmi kvalitné.  Zhrnutie alebo tie rady na konci… a vlastne všetko sa mi páčilo!! Teším sa na ďalší 😉

Simona M.

Čo sa ti najviac páčilo?

Odbornosť, praktickosť, a vtipné hlášky :) Oplatí sa makať! Teším sa na ďalší e-book :)

Anna S.

Čo sa ti najviac páčilo?

Komplexnosť, prehľadnosť jednotlivých kapitol a jasné vysvetlenie niektorých procesov v tele.

Monika Z.

Čo sa ti najviac páčilo?

Upřímnost a jasnost textu. Podávání informací tak, jak opravdu jsou bez zbytečných pozlátek. S tímto ebookem maximální spokojenost. Dělejte stále svoji práci, která dává smysl, udržujte si stále motivaci a elán v podávání relevantních informací a rad.

Martina R.