Freefitclan

Fitclan webinár o určovaní kalorického výdaja pre maximalizovanie výsledkov!

Hneď na úvod si povedzme, že Fitclan webinár nebude o tom istom, ako náš seminár Taktický prístup ku strave a kalóriám. Seminár je zážitkový 5-hodinový event, ktorého cieľom je okrem iného stretnúť sa s vami, pokecať a jednoducho chceme byť s fanúšikmi aj v offline prostredí, nielen na internete a komplexne vyriešiť otázku stravovania. V dnešnom svete ale vieme isté veci vytvoriť efektívne, online, a preto sme sa rozhodli, že nami dlho pripravovanú tému o kalorickom výdaji nespracujeme formou série niekoľkých dlhých článkov, ale spravíme si z toho komplexný webinár, kde to pekne preberieme rad za radom. Vidieť je lepšie, než počuť, hlavne ak ide o grafy, štatistiky, kopec informácií a komplexnosť témy ako je kalorický výdaj.

Počet vstupov je limitovaný, pričom Premium užívatelia mali nielen možnosť predpredaja, ale i zľavy 25 % na lístok! Byť Premium členom sa teda oplatí a ak do budúcna chceš využívať aj takéto výhody, klikni sem.

O čom je webinár? (webinár = online udalosť, na ktorú potrebuješ len počítač či smartfón + internet)

Webinár je na tému kalorický výdaj a jeho určovanie pre maximalizovanie výsledkov. Na Slovensku a v Česku budeme prví, ktorí poriadne spracujeme tému kontroly kalorického výdaja. Robili sme niekoľko testov, máme mnoho výsledkov, písali sme si s niektorými výskumníkmi, veci aplikovali a sme hrdí na výsledok. Pozrieme sa na možnosti určovania výdaja a kontroly prostredníctvom šport-testerov alebo inak povedané “smart” hodiniek. Zistíš, ako si merať kalorický výdaj, ktorý šport-tester je najlepší a do ktorého sa neoplatí investovať, preberieme vlastné štúdie, testy a tréningové protokoly s uvedením výsledkov do praxe. Budeš vedieť prepojiť kalorický príjem s výdajom, efektívnejšie pracovať s kalóriami.

Pre koho je webinár o kalorickom výdaji?

  • V prvom rade pre toho, kto sa chce naučiť objektivizovať svoj kalorický výdaj a vedieť pracovať s ním
  • Pre toho, kto sa chce posunúť na ďalší level v rámci svojich cieľov a prepojiť kontrolu svojho príjmu a výdaju
  • Pre toho, kto má alebo si plánuje kúpiť nejaký šport-tester (Apple Watch, Fitbit, Garmin, Polar, Suunto, atď…)
  • Pre toho, kto chce zistiť, pri akých podmienkach a ako veľmi sú dané hodinky presné a relevantné
  • Pre toho, kto chce zistiť, koľko spáli kalórií pri bežnej aktivite, pri tréningu, behu či hocijakej inej
  • Pre toho, kto chce počuť výhody, nevýhody, objektívne informácie, príklady a množstvo tipov z oblasti spálených kalórií a šport-testerov
  • Pre toho, komu sa páčia naše články, práca a osveta, ktorú sa snažíme prinášať

Webinár bude viesť Fitclan coach Vilo, ktorý sa venuje cvičeniu od roku 2006 a od roku 2013 aj súťažne. Má dlhoročné skúsenosti s určovaním kalorického výdaja pomocou šport-testov a má spracovaných niekoľko mini štúdií, testov a protokolov, podľa ktorých zistíš odporúčania do praxe.

Info v skratke + zakúpenie vstupenky na webinár

Fitclan webinár, 7. apríl (nedeľa), 17:00. Pozor, počet elektronických vstupeniek pre verejnosť je limitovaný. Pridaj sa k nám z pohodlia domova a zisti informácie, ktoré na internete nenájdeš.

ZAREGISTROVAŤ NA WEBINÁR

HOW TO: Ako na registráciu
1. Klikneš na “ZAREGISTROVAŤ NA WEBINÁR (tlačidlo vyššie)”
2. Vyplníš údaje vo formulári a zaplatíš lístok, potom čakáš na automatické presmerovanie
3. Počkáš, kým sa ti po zaplatení automaticky načíta stránka o registrácii na webinár (ak tento krok omylom pokazíš, do mailu o potvrdení platby ti príde odkaz na danú stránku)
4. Vyplníš na nej meno + email a klikneš na “Dokončiť registráciu”
5. Príde ti e-mail s predmetom “[Potvrdenie] Tvoj link na Fitclan webinár”, kde máš svoj custom link aj s heslom, ktoré má každý účastník vygenerované svoje. A už len čakáš na 7.4.

 

Napíš komentár

Simon Kopunec
Kedysi som trávil dni (niekedy aj noci) na serveroch Call of Duty. Dnes je to posilka a evidence-based svet výživy/zdravia. Založil som Fitclan a s celým tímom sa ti snažíme pomôcť na ceste za lepším, zdravším a úspešnejším ja. Samozrejme bez mýtov, bullshitu, a tak, aby si si užíval(a) celý ten proces.