Možno to bude prekvapenie, ale aj my z niečoho musíme žiť :) Ak sme ti pomohli na tvojej ceste za progresom alebo sa ti páči, čo robíme, môžeš nás za 2.99 € mesačne podporiť. Pre nás to znamená veľa a môžeme sa rozvíjať, pre teba to znamená mnoho benefitov a súčasť fitclan premium komunity.

  Doplnky výživy či “zdravé” potraviny nakupujeme asi všetci. Vybavili sme zľavu na celý košík v Aktine, pričom nezáleží, čo si kupuješ. Zľava platí na všetko.

  Najnovšie štúdie, tipy, poznatky, veci z oblasti výživy, zdravia, tréningov, doplnkov, ktoré sledujeme a posúvajú nás vpred. Získaj niekoľko stoviek evidence-based článkov navyše. Veď investícia do vzdelania ja jedna z tých najlepších.

  Zľavy mávame veľmi zriedka. Ale Premium člen si zaslúži ušetriť, a tak máš zľavu (v priemere 12 %) na všetky produkty vo Fitclan Shope.

  Vieme, že mnohí máte radi zaznamenávanie svojich dní a progresu. Vytvorili sme dokument (.xls), kde si prehľadne zaznačíš veci, na ktoré sa potom spätne môžeš pozrieť a trackovať si svoj progres. Navyše máme prepojenie s MyFitnessPalom, a tak ti kliknutím nahodí tvoje kalórie do dokumentu.

  Premium člen si zaslúži ušetriť. Znova. Dostaneš exkluzívne info o našich eventoch vopred, nech si zabezpečíš lítky a nestane sa, že už budú vypredané. Navyše máš Premium zľavu až do výšky 40 %!

  Denne nám prídu desiatky správ a nie vždy stíhame odpisovať. Ako Premium člen si ale v tzv. priority liste. Stačí odoslať otázku cez formulár v Premium sekcii a dostaneš na 100 % odpoveď a našu radu.

  365 Gym je skvelá posilka vo viacerých mestách na Slovensku. Trénuje tu aj náš coach Vilo, a tak sme vybavili krásny benefit v podobe zľavy 15 % na hocijakú permanentku. Šetri peniaze aj pri cvičení.

Premium | Najnovšie