fitclanNajpopulárnejšie

Máme aplikáciu! Zefektívni si prezeranie Fitclanu cez smartfón

Jedným z našich cieľov pre tento rok bolo vydať aplikáciu, ktorá sa už dlhšie v zákulisí Fitclanu pripravovala. Pred pár týždňami uzrela svetlo sveta, odvtedy sa zapracovalo na nejakých bugoch, vychytávkach a zlepšeniach, a to aj vďaka vášmu feedbacku.

Aplikácia je úplne zadarmo a odteraz ti neunikne žiadny náš článok vďaka systému notifikácií na tvoj telefón. Môžeš si niektoré články uložiť na neskôr a budeš ich tak mať prístupné aj bez internetu (čítanie v lietadle či hocikedy bez internetu a dát). Prepracovali sme Premium sekciu, a tak sa už nemusíš stále prihlasovať k obsahu, čo ťa zaujíma, ale všetko máš aktívne vo svojom profile a len brázdiš príspevkami ostošesť. Články môžeš lajkovať a komentovať podobne, ako na Instagrame a pribudla aj sekcia neprečítaných článkov a vždy, keď niektorý prečítaš, z tejto sekcie zmizne. Dokážeš prejsť všetky?

V skratke:

  • Upozornenia na tvoj telefón o novom uverejnenom článku
  • Ukladanie článkov na neskôr aj v offline režime
  • Prepracovaná Premium sekcia, od prihlásenia sa do Premium až po brázdenie sekciou
  • Lajkovanie a komentovanie článkov podobne, ako na Instagram
  • Kategória neprečítaných článkov, čo ťa môže motivovať k prelistovaniu všetkých Fitclan článkov
  • … postupne pripravíme ďalšie praktické featury

Aplikáciu stiahneš v App Store

Ako sme už v priebehu týždňa písali aj hovorili na Instagram stories vo videu, aplikácia je zatiaľ len pre iOS zariadenia. Ak máš Android, určite nesmúť! Máme v pláne dať naprogramovať aj tento operačný systém. Prvotná verzia na iOS je z viacerých dôvodov. Podľa štatistík z webu na Fitclan chodí viac iOS užívateľov a apku sme chceli najprv vyskúšať – či bude využívaná a či o ňu bude záujem. Vývoj aplikácie toho vyžaduje dosť a keď by sme nechali naprogramovať obe verzie a potom zistili, že apka nie je využívaná a nie je to pre vás zaujímavé, boli by sme smutní.

Zatiaľ sa však podľa vašej odozvy zdá, že aplikácia sa vám páči. Aktuálne ju teda vylepšujeme, počúvame váš feedback a chceme ju postupne poriadne vypimpovať. Zároveň tiež plánujeme vývoj Android verzie s firmou Develogy, na čele so šikovným Filipom Karasom, ktorá nám spracovávala aj iOS apku. Ak chceš nejakú cool aplikáciu aj ty, kontaktuj ich. Za nás odporúčame všetkými desiatimi.

Aplikáciu stiahneš v App Store


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho priateľom

Napíš komentár

Simon Kopunec
Som zakladateľ Fitclanu a coach. Rád priaznivcov fitness vzdelávam tak, aby faktami, vedou i praxou podložené informácie získali ľudským, zrozumiteľným a objektívnym spôsobom. Ako coach pomáham ľuďom na ceste za zdravším, krajším a viac fit životom bez zbytočných mýtov a marketingových žvástov.