Premium

Je MLM marketing doplnkov výživy legálny a etický? Príkladom môže byť Herbalife

Nie si členom Fitclan Premium :-( Viac o Premium sa môžeš dočítať v tomto článku

V skratke, Fitclan Premium slúži primárne na podporenie našej dlhoročnej práce, no za 2,99 € mesačne nielenže podporíš Fitclan, ale získaš prístup do tejto sekcie a budeš vidieť niekoľko zaujímavostí, štúdií, tipov v rámci stravy a tréningu...1 komentár

  1. Herbalife najvacsi odrb. Asi 7rokov dozadu ma do svojej kancelárie nalákali na inzerát “Chceš byť výživový poradca? hľadáme práve teba..”
    Bola som tam asi 4mesiace kvôli tomu, že ocino vtedy na tomto bullshite strašne frčal ,avšak prečo neušetriť, keď už si to chcel kupovať. Samozrejme, bolo treba chodiť na rôzne školenia, aby z teba bol dobrý výživový poradca alebo skôr predajca. Z 8hodinového školenia, ktoré si samozrejme zaplaíš, ti o výžive rozprávali asi pol hodinu a aj to úplne hlúposti, kde bolo vidieť,že prednášajúci v tom má sám zmätok a dalších 7 a pol hodiny si sa učil predávať… Ukážky predaja, čo kedy povedať, aké sú najčastejšie otázky ľudí a ako na ne reagovať… ako vysvetliť, že dať 50euro za kokteil je pritom strašne málo a že v konečnom dôsledku ešte ušetríš. Že kokteil je pre teba vhodný keď chceš schudnúť ale rovnako ho treba odporučiť človeku, čo chce pribrať lebo je to proste zdravá výživa a plne vyvážené jedlo..

Napíš komentár

Simon Kopunec
Som zakladateľ Fitclanu a coach. Rád priaznivcov fitness vzdelávam tak, aby faktami, vedou i praxou podložené informácie získali ľudským, zrozumiteľným a objektívnym spôsobom. Ako coach pomáham ľuďom na ceste za zdravším, krajším a viac fit životom bez zbytočných mýtov a marketingových žvástov.