Posledných 25 lístkov na dvoj-webinár pre ženy. - REGISTRUJ SA
Freefitclan

Košice a Fitclan seminár, to bola brutálna kombinácia. Prišli sme konečne na východ a bolo dzivo! (Fotoreport)

Na západe sme boli už niekoľkokrát, na strednom Slovensku tiež a dokonca aj v susednom Brne. Mnohí sa pýtali, kde je sakra východ a my sme sa to pýtali sami seba tiež. Podarilo sa nám však skompletizovať prípravy na doposiaľ najväčší Fitclan seminár, a tak sme minulý víkend prišli konečne do Košíc!

autor: Kristína Močková (@kikeseats)

Posledný víkend boli v Košiciach len tie najzaujímavejšie eventy a popri Bielej noci a Medzinárodnom maratóne mieru sme východ potešili aj našou návštevou. Lístky vypredané za 2 hodinky nám dali najavo, že záujem je a ľudia sa na sobotu 6.10. tešili už pred mesiacom, kedy si uchmatli svoj lístok na fitness seminár, ktorý na Slovensku a v Česku nemá konkurenciu. A to nie je len náš subjektívno-objektívny názor, ale názor tých, ktorí Fitclan seminár s názvom Taktický prístup ku strave a kalóriám navštívili. Pol hodinku pred oficiálnym štartom začali prichádzať prví fanúšikovia a krátko po štrnástej sme už boli vo víre strategického prístupu k výžive.

autor: Kristína Močková (@kikeseats)
autor: Kristína Močková (@kikeseats)

Zistením bola zvláštna korelácia, čím viac koláčikov na seminári, tým sa rýchlejšie zjedia. Naša šikovná Simonka síce pripravila veľa maškŕt, no fanúšička Viki sa rozhodla deň pred seminárom, že sa nudí a prekvapila nás sto ďalšími koláčikmi aj s kalóriami/makrami (ešte raz ďakujeme!). Povedali sme si, že super, aspoň dlhšie vydržia. Po prvej prestávke sme si povedali, že hups, veď sa zjedli po troch mrknutiach oka.

autor: Kristína Močková (@kikeseats)
autor: Kristína Močková (@kikeseats)

Spočítaj ruky. A potom pridaj ďalších 8. A potom ďalšie. A ďalšie.

autor: Kristína Močková (@kikeseats)

Seminár však nie je o koláčikoch, ale hlavne o dobrej atmosfére, evidence-based informáciách podaných tým správnym ľudským spôsobom a o praktických poznatkoch. Takže po prvej prestávke a prázdnych tanieroch nikto neodišiel a mohli sme sa vrhnúť na ďalšiu časť semináru. Speaker Vilo bol vo forme aj po niekoľkohodinovej ceste do Košíc a už pri ďalšej krátkej prestávke ste nám mnohí hovorili, že seminár je zatiaľ bombový.  Každý sa mohol občerstviť po svojom, pretože sme okrem vody s citrónom mali vďaka Red Bull aj ich energetické nápoje (hlavne tie bez kalórií), no aj Pepsi Max, kto chcel nejaké sladký bezkalorický nápoj, ale i WPC proteín od Namaximum.sk, ktorý bol po dvoch prestávkach takmer prázdny, takže dobrá práca ľudia! Na syntéze svalových bielkovín vám záleží.

Ale ja jem clean!

autor: Kristína Močková (@kikeseats)

Na začiatku sme zabudli na odmerku :D, za čo sa ospravedlňujeme, ale to neznamenalo, že by sa proteín nepil. Vynašli ste sa!

autor: Kristína Močková (@kikeseats)

A zároveň ďakujeme Namaximum za to, že okrem tohto občerstvenia poskytli každému účastníkovi až 300 g proteínu do Fitclan balíčku, ktorý sme rozdávali pri vstupe. Za rozumnú cenu ponúkajú kvalitný a chutný proteín, a to je dôvod, prečo sme ich opätovne oslovili. Okrem neho v balíčku nechýbala ďalšia kvalitná maškrta. Ručne vyrábané orieškové maslá s pridaným proteínom? Kto nás sleduje, asi už vie, že zbožňujeme r3ptile maslá, ktoré kombinujú okrem super chuti aj kvalitné suroviny, takže ďalšia záležitosť, ktorú schvaľujeme. Díky aj za tombolu, kde sa nachádzali r3ptile Snack Bagy! Ale ľudia hovorili, že chcú vysvetliť, ako je možné, že sú tie maslá tak dobré, čiže r3ptile, ak to čítate, máte slovo. V každom prípade, ak hľadáš chuťovku s kvalitnými ingredienciami a miluješ tuky, vieš, že r3ptile je ten pravý kandidát.

autor: Kristína Močková (@kikeseats)
autor: Kristína Močková (@kikeseats)

Najúprimnejšia radosť Sofi, ktorá vyhrala kilo proteínu v tombole, akú sme doposiaľ na seminároch videli :)

autor: Kristína Močková (@kikeseats)

Počas seminára je fajn aj do niečo zahryznúť, a tak sa nám podarilo vybaviť jedny z najvalitnejších proteínových tyčiniek na fitness trhu – ZERO bar o BioTech. Zdroj bielkovín u týchto proteínových tyčiniek je zo srvátkového a mliečneho izolátu + vaječného albumínu. Neobsahujú monosacharidy, majú málo kalórií a niektorí možno ocenia, že sú bez laktózy i lepku. Za podporu ďakujeme BioTech USA Slovakia.

autor: Kristína Močková (@kikeseats)
autor: Kristína Močková (@kikeseats)

Najvýživnejšie boli však i tak informácie, ktorých bolo neúrekom. 5 hodín aj niečo vzdelávania, ktoré stojí za to. Nebolo to samozrejme len o nejakých informáciách, ale aj o ľuďoch, pokece, otázkach, vašich príbehoch, radosti, odkazoch pre Fitclan. Veď keď za vami príde niekto s vetou ďakujem, vďaka vám som dal dole 30 kíl, je to neopísateľné. Ďakujeme Košice, bolo to super aj keď to k vám máme ďaleko, ešte sa snáď vidíme :)

autor: Kristína Močková (@kikeseats)
autor: Kristína Močková (@kikeseats)
autor: Kristína Močková (@kikeseats)

Ďalšie fotografie nájdeš nižšie v galérii a fotky zhotovila skvelá Kristína (@kikeseats / @kikesmo), tak jej hoď minimálne Insta follow.

Predplať si Premium členstvo a získaj prístup k ďalším 290+ článkom, zľavám
na naše eventy, u našich partnerov, možnosť Q&A a ďalšie exkluzívne výhody.

PREDPLATIŤ PREMIUM

Napíš komentár

Simon Kopunec
Kedysi som trávil dni (niekedy aj noci) na serveroch Call of Duty. Dnes je to posilka a evidence-based svet výživy/zdravia. Založil som Fitclan a s celým tímom sa ti snažíme pomôcť na ceste za lepším, zdravším a úspešnejším ja. Samozrejme bez mýtov, bullshitu, a tak, aby si si užíval(a) celý ten proces.