FreefitclanPosilňovanie

Sieť skvelých fitiek 365 Gym sa rozrastá! Podpor fitness sektor a keď si Fitclan Premium člen, využi 15 % zľavu na permanentky

Kvalitná posilka je základ. Či už ide o atmosféru, vybavenie alebo možnosti, ktoré ponúka. Sieť skvelých fitiek 365 Gym sa rozrastá o Sereď aj Topoľčany, a tak už pokrývajú celkovo 5 slovenských miest! Fitká vám predstavíme všetky, keďže 3 roky dozadu sme písali článok o otvorení 365 Gym v Nitre, no za ten čas opäť vyrástli.

Rovnako si vážime všetkých, ktorí podporujú našu prácu aj formou členstva Fitclan Premium, a tak prinášame pre našich Premium členov, 15 % zľavu na permanentky vo všetkých fitkách 365 Gym´s. Podmienky využitia zľavy na permanentky:

 • Byť Fitclan Premium člen (overíš si tak, že sa prihlásiš tu a pozrieš, či sa dostaneš do Premium článkov)
 • Na recepcii v 365 Gym poprosíš o zľavnenú permanentku (dajte nám ešte cca týždeň, aby bol proces overovania v gymoch čo najrýchlejší, trpezlivosť bude ocenená)
 • Ak si kúpiš trojmesačnú permanentku, musíš byť 3 mesiace v rade Fitclan Premium člen, ak ročnú, Premium člen musíš byť počas roka, atď. Aktívny benefit v 365 Gyme teda využiješ v prípade, len ak si aktívny člen Fitclan Premium.

Ak sa pohybuješ na Facebooku a sleduješ trošku dianie aj na slovenskej scéne, v minulosti si určite zaregistroval, že v Trnave vznikla nová značka pod názvom 365 Gym. Práve trnavská 365tka (2017) s rozlohou 980 m² patrila k prvým, nie však posledným projektom. Snahou bolo priniesť niečo zo zahraničia k nám na Slovensko. Chalani nezaspali dlho na vavrínoch a ďalší rok (2018) prišli s novým projektom v meste pod Zoborom – Nitre. Opäť veľké priestory, rozlohou cez 1000 , pričom sa gym nachádza v centre mesta neďaleko obchodného centra Mlyny. V druhej polovici 2019 sa pustili aj do prerábky starého 365 Gym Piešťany. V nových priestoroch hotelu Váh nabrala piešťanská 365tka nielen na kvantite plochy (+ 1000 m²), ale aj kvalite a rôznorodosti strojov (prevažne Hammer Strenght). Takto sa uzavrel triangel fitiek TT-NR-PN. Avšak to nie je všetko, pretože po ročnej odmlke prichádza tento rok (2020) k rozšíreniu 365 Gym siete o ďalší nový projekt. Mesto Sereď sa má fakt na čo tešiť! Opäť obrovské priestory, 1500 , pričom fitko sa nachádza v centre mesta neďaleko Lidlu. Posledný piaty je čerstvý pre tento rok 2021 – 365 Gym Topolčany. Svojou rozlohou 1700 predstavuje najväčšie fitko tejto značky.

Majitelia 365 Gym´s a coach Vilo

Ako vidíš, naša spolupráca s chalanmi z 365tky ponúka zľavu na permanentky v piatich moderných fitkách na západnom Slovensku. Teraz si isto povieš, mohli by chalani zavítať aj na východ alebo do Česka, že? Nebojte, ešte prídu ďalšie veci pre vás, ale o tom potom :)

 

Pozrime sa na jednotlivé fitká a ich vybavenie

365 Gym Trnava

 • Adresa: Zelenečská 111/1, 917 01 Trnava, medzi CKD Market a ubytovňou Trnavan.
 • Otváracie hodiny: Po-Pia 5:30-22:00, So-Ne 7:00-22:00
 • Aké vybavenie tu nájdeš? Je to taký mix strojov. Predovšetkým stroje Panatta, Sportsart, Master, no aj zopár Hammer Strenght, kardio Technogym, schody Stairmaster, veslo, baby poteší veľký bootybuilder, atď. K dispozícii je aj skupinovka, vodomat či proteinomat a skrinky na kód.

365 Gym Nitra

 • Adresa: Štúrova 1434/18, 949 01 Nitra, parkovanie je zozadu (pre držiteľov permanentky zadarmo).
 • Otváracie hodiny: Po-Pia 5:30-23:00, So-Ne 7:00-22:00
 • Aké vybavenie tu nájdeš? Predovšetkým stroje Panatta, Sportsart, kardio Technogym a Sportsart, schody 2x Stairmaster, veslo, baby poteší veľký bootybuilder, atď. K dispozícií je aj skupinovka, vodomat či proteinomat a skrinky na kód.
 • Viac info aj v našom staršom článku TU.

365 Gym Piešťany

 • Adresa: Krajinská cesta 11, 92101 Piešťany.
 • Otváracie hodiny: Po-Pia 5:30-21:00, So-Ne 7:30-21:00
 • Aké vybavenie tu nájdeš? Predovšetkým stroje Hammer strenght, Verti, kardio Technogym, schody 2x Stairmaster, 2x veslo, airbike baby poteší malý bootybuilder, atď. K dispozícii je 2x skupinovka, vodomat či proteinomat a skrinky na kód. Niekoho možno poteší aj možnosť využitia kryoterapie.

365 Gym Sereď

 • Adresa: Šintavská 27/1, 926 01 Sereď
 • Otváracie hodiny: Po-Pia 5:30-22:00, So-Ne 7:30-21:00
 • Aké vybavenie tu nájdeš? Predovšetkým stroje Verti a Sportsart, kardio Sportsart, schody Stairmaster, veslo, 2x airbike, baby poteší isto aj bootybuilder, atď. Nájdete tu aj skupinovku či proteinomat a skrinky na kód.
 • Je to veľké a je to zase o level vyššie! Okrem cvičebnej zóny (600 m²), kardio zóny (140 m²) a zóny pre skupinové tréningy (180 m²) budú mať svoj priestor aj trojbojári a nadšenci workoutu či crossfitu (140 m² – OCTAGO) v osobitnej miestnosti.
 • Pozri galériu, kde nájdeš aj cenník.

Krátke video

365 Gym Topolčany

 • Adresa: Obchodná 2827/8, 955 01 Topoľčany
 • Otváracie hodiny: Po-Pia 6:00-22:00, So-Ne 7:00-21:00
 • Nájdete tu značky Hammer Strength, SportsArt a Verti. Až 25 stanovíšť na nohy či 17 stanovíšť na chrbát! Kardio zahrňuje 10x klasický bežiaci pás, bezmotorový bežiaci pás, 2x pohyblivé schody, 2x stepper, 2x pinnacle cross, 2x eliptický trenažér, 2x bicykel s opierkou chrbta, 2x bicykel, 4xspinningový bicykel, 4x veslovací trenažér, 4x airbike, 1x nekonečné lano a 1x bežkársky trenažér.
 • Nájdeš tu okrem kapacity 200 skriniek aj skupinovku (200 m2), crossfit a fight zónu (250 m2).
 • Pozri galériu, kde nájdeš aj cenník.

V týchto polockdownových fitness časoch je dôležité podporiť fitness sektor. Preto veríme, že mnohí z vás určite využijú služby 365 Gym´s a budú spokojní. A pre našich premium členov, ktorí sú z rôznych kútov Slovenska a Česka, pričom tento benefit sa ich nedotkol, nezúfajte, ešte prídu časom ďalšie :)

Dodatočné info pre Premium členov:

Každý Premium člen tak bude mať možnosť zakúpiť si permanentku o 15 % lacnejšie. Pre uplatnenie zľavy je nutné, aby ste na recepcii povedali, že máte záujem o zľavnenú permanentku a preukázali sa občianskym preukazom, na základe ktorého vás recepčná vyhľadá v databáze Fitclanu (podľa mena a prihlasovacieho emailu) a následne odobrí zľavu. Ak by vás v systéme nenašla, no vy ste riadnym členom, kontaktujte priamo nás, aby sme to dodatočne vyriešili ([email protected]). Členstvo si skontrolujete prihlásením na náš web. Ak máte prístup k článkom v Premium sekcii, ste členom a už stačí len utekať po permanentku so zľavou.

Benefit je pre tých, ktorí nás aj takouto formou podporujú a nie lákadlo pre špekulantov, preto musíme zdôrazniť, že využitie zľavy je podmienené platným trvaním Premium členstva po celú dobu využívania zľavy. V opačnom prípade vzniká povinnosť doplatiť zvýhodnený rozdiel (15 %) z ceny zakúpenej permanentky. V prípade, že si chcete uplatniť túto zľavu aj na ročnú permanentku, Premium členom už musíte byť minimálne 3 mesiace, a samozrejme ním ostať počas celej doby využívania tejto permanentky. Ak si už niekto uplatňuje zľavu v rámci OSSR, tento benefit sa na ňho už nevzťahuje.

Čoskoro sa zoznam fitiek s možnosťou zľavy rozšíri aj o ďalšie mestá, tak stay tuned :)

Napíš komentár

Coach_Vilo
V skratke: - 13 rokov v hre so železom - 12 súťaží - 6 rokov osobné trénerstvo - IIFYM / IF / Flexible dieting - Fitclan & 365 Gym coach/speaker - JUDr., PhD.