fitclan

Útoky na naše sociálne siete vyvrcholili odstránením účtu na Instagrame. V ľuďoch je však sila a Fitclan to nezlomí

Na Slovensku je to tak. Niektorí ľudia sú neprajní a keď sa ti darí, snažia sa ťa zraziť na zem. O tom sme sa presvedčili počas februára, kedy nám “neznámou” spoločnosťou bol napadnutý účet na Instagrame a niekoľko ďalších pokusov bolo v súvislosti so zmenou údajov, telefónneho čísla, hesla na Instagrame aj Facebooku.

Riešili sme to okamžite a aj keď sme na pár desiatok minút o účet prišli, podarilo sa nám kvôli bezpečnostným prvkom dostať naspäť. Útoky pretrvávali a včera, 13. marca nás jednoducho z účtu odhlásilo a ukazuje správu, že účet viac nie je dostupný. Vyše 3000 príspevkov, 40 000 fanúšikov a 4 roky budovania komunity na Instagrame boli zrazu stratené. Ak sa pýtaš, prečo sa to stalo, odpoveď je jednoduchá. “Niekto” nechce, aby sme existovali. Nechce, aby sme pomáhali ľuďom. Žeby bolo ťažké prekusnúť, že Fitclan tím si šiel svojou cestou, o čom sme hovorili pri uvedení webu, konkrétne v tomto článku?

Fitclan je však jediný a jedinečný a stovky vašich správ nám posúvajú veľa energie, aby sme sa nevzdávali. Ste to vy, prečo to všetko robíme. Odjakživa sme chceli priniesť svetlo do fitness priemyslu a uvádzať pravdivé, na vede a praxi založené informácie. Publikovali sme stovky článkov a tisícky príspevkov na Instagrame, odcoachovali stovky klientov a zlepšili život mnohým ľuďom na celom Slovensku a Česku. A chceme v tom pokračovať. Naša misia neskončila.

Ďakujeme všetkým za priaznivé komentáre, podporu a akékoľvek zdieľanie. Ako sa hovorí, karma dobehne každého. Skôr či neskôr. Dobehnite však aj vy, a to na náš nový instagramový účet @fitclan.sk. Kedy čísla vrátime späť a bude nás tam 40 000? To nevieme, ale dúfame, že nám v tom pomôžete. V jednote je sila a presvedčili sme sa, že Fitclan fans sú úžasní. Ďakujeme.

 


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho priateľom

Napíš komentár

Simon Kopunec
Som zakladateľ Fitclanu a coach. Rád priaznivcov fitness vzdelávam tak, aby faktami, vedou i praxou podložené informácie získali ľudským, zrozumiteľným a objektívnym spôsobom. Ako coach pomáham ľuďom na ceste za zdravším, krajším a viac fit životom bez zbytočných mýtov a marketingových žvástov.