Freefitclan

Prvá polovica roku 2020 priniesla žiaľ koronu, no našťastie aj dva úspešné webináre

V marci sme mali mať seminár v Prahe, v máji to mali byť predbežne Košice, nakoniec sme ostali doma. Svetová pandémia a následná karanténa skomplikovala život a plány nejednému človeku. Žiaľ, vzniknutá situácia neobišla ani Fitclan. Keďže nebolo možné organizovať naplánované semináre, rozhodli sme sa eventy presunúť do online priestoru, a tak ľuďom naďalej poskytovať kvalitné informácie. Náš historicky prvý webinár sme zorganizovali ešte v apríli 2019 a posilnení dobrými feedbackmi od vás, sme sa pustili do ďalších tém.

Tento rok sme si pre vás nachystali dva webináre. Ten prvý, koncom apríla, bol zameraný na tému Intermittent Fastingu, ktorá sa po rokoch opäť vracia na výslnie vo fitness kruhoch. Nakoniec sme webinár vypredali, a tak mnohí z vás nasávali najaktuálnejšie informácie z mnohých výskumov, ako aj praktický pohľad na tento spôsob stravovania. 2 hodiny, po ktorých si mohol vedieť o prerušovanom hladovaní viac, ako ktokoľvek iný.

A takto ste to vnímali vy:

Marta, čo sa ti najviac páčilo?

“Rešpekt Vilovi, že aj napriek tomu, že sa tomu venuje tak dlho, dokázal byť objektívny. Super, že ste sa na to pozreli z každého uhla, absolútne nič ste z toho nevynechali. Zodpovedali ste mi pár otázok, ktoré som mala v súvislosti z nebezpečenstvami IF, keďže si na tom fičím už nejakú dobu. A rešpekt za trpezlivosť pri odpovedaní na otázky (ktoré boli takmer všetky zodpovedané pri výklade) :D”

Zuzka, vecne a stručne:

“Skvelý prístup, množstvo informácií a praktických ukážok.”

Anna, a jej odkaz na záver pre Fitclan tím: “Ste so mnou od začiatku mojej “fitness cesty”- pre mňa najlepší a najspoľahlivejší zdroj informácií. Ďakujem za všetku vašu prácu, príspevky, články a skvele prepracované prémium!:) PS: najlepšie odporové gumy na cvičenie”

A mnohé ďalšie komentáre, ktoré hrejú pri srdci a za ktoré vám ďakujeme (klik pre zväčšenie)

Témou druhého webináru boli smart/fit hodinky, ktoré sú teraz čoraz viac rozšírené vo fitness svete a celková problematika energetického výdaja, resp. spaľovania kalórií. Webinár sme uskutočnili v druhej polovici mája, pričom sa nám podarilo opäť vypredať niekoľko dní pred začiatkom aj pri zvýšenej kapacite zo 150 na 200 ľudí. Ďakujeme! Prezentácia bola nabitá a zhŕňala viac než 80 strán informácii za takmer 3 hodiny. A ako to videli niektorí z vás?

Baby (Andrea, Monika a Peťa), čo sa vám najviac páčilo?

“Evidence-based informace: to, že si dáte práci s hledáním x zahraničních studií a výstupy nám předáte “na zlatém podnose”

“Prehľadnosť, stručnosť a praktická využiteľnosť informácií.”

“Všechna data založená na vědeckých studiích, vysvětlení všech dat, tipy na reálné využití v praxi.”

Daniel, a jeho odkaz na záver pre Fitclan tím:

“Ďakujem, že som sa mohol zúčastniť istým smerom ma to posunulo. Viem ako je náročné hľadať relevantné informácie a obzvlášť v tomto smere, takže ešte raz ďakujem za skvelú robotu a že ste tam zapojili aj vlastnú skúsenosť ! :)”

A opäť mnohé ďalšie… (klik pre zväčšenie)

Veľmi nás teší váš feedback, na ktorý sa snažíme vždy reflektovať, pretože nás stále posúva dopredu. Samozrejme, tie pozitívne komentáre najviac potešia a motivujú do ďalšej práce. Ďakujeme, že nás sledujete, že nás svojou účasťou na webinároch (a verím, že čoskoro aj seminároch) podporujete. Sme tu pre vás a vždy sa snažíme podať informácie čo najlepšie, ako vieme. Nie sme neomylní, nie sme dokonalí, no sme tu pre vás a vždy budeme robiť veci najlepšie, ako vieme. Ako povedal Juraj: “Webinár bol super,odporučím ho každému. Palec hore. 10/10”.  Tešíme sa na vás pri ďalších udalostiach! :)

A čo semináre?

Sami nevieme, rovnako, ako asi nikto z vás. Obmedzenia sú zatiaľ veľké, cestovať medzi Slovenskom a Českom sa nedá (48 hodín nás zatiaľ nezachraňuje), limity na eventoch sú úplne mimo hlavne z hľadiska odstupov, takže semináre by sme museli robiť aktuálne asi jedine na letisku :) Keď sa všetko upokojí, Praha bude mať nový termín a dúfame, že to bude ešte tento rok. No a keď bude situácia pohodová, uvidíme sa aj na slovenských seminároch. Stačí nás sledovať na Instagrame, Facebooku a prípadne byť Premium člen, nech ti absolútne nič neunikne, ba naopak, aby si všetko vedel ako prvý.

A obsah/články?

Stále je a stále bude, tu žiadne obmedzenie nie sú, takže nielen články na webe, ale aj v Premium sekcie za tento polrok pribúdali a pribúdať budú. Chceme sa taktiež zamerať na problematiku tehotenstva, keďže evidence-based prístupy a tipy na slovensko-českej scéne nie sú. A sme poctení, že sa vám páči aj článok od našej novej autorky, psychologičky Barborky, ktorá sa viac zameria na témy týkajúce sa najmä tej duševnej stránky.

 

Ešte raz ďakujeme!

Predplať si Premium členstvo a získaj prístup k ďalším 290+ článkom, zľavám
na naše eventy, u našich partnerov, možnosť Q&A a ďalšie exkluzívne výhody.

PREDPLATIŤ PREMIUM

Napíš komentár

Simon Kopunec
Kedysi som trávil dni (niekedy aj noci) na serveroch Call of Duty. Dnes je to posilka a evidence-based svet výživy/zdravia. Založil som Fitclan a s celým tímom sa ti snažíme pomôcť na ceste za lepším, zdravším a úspešnejším ja. Samozrejme bez mýtov, bullshitu, a tak, aby si si užíval(a) celý ten proces.